Úzkosť

tobi

moj priatel tam pracoval 5 rokov, o to ma to viac trapi,lebo vidim,ze aj jeho...no velmi doveroval a bol s kazdym kamarat..a doplatil na to..

tobi

a ani jedna nekonala s rozumom, lebo uz sa crta nieco kto by to mohol byt..a myslim,ze stale vyjde pravda najavo...pa aspon som si trocha ulavila...

tobi

ale viem,ze kto kona zlo,vrati sa mu to aj s urokmi...lebo teraz sa hadame s priatelom co a ako s novou pracou...nechapem ako mozu existovat a pokojne spavat ludia ktory sa postaraju o to aby sa nieco take stalo..co uz asi sa nejaka hluuupa zastupkyna chystala na jeho flek..ale bohuzial ani jedna na to nemaaa!!!

tobi

jaaj TATI, TO S TYM LIDLOM BY MALO BYT MNE NA BLITIII..lebo som tam stale zamestnana no som na materskej..a mam dilemu ci sa tam vratim...jednoducho ho naznasam, celyyy lidl..je tam neskutocne zla atmosfera, zly kolektiv baby by ta utopili v lyzicke vody..niekedy mi dokonca stopovali kolko som na wc...a to preto lebo som zacala chodit s priatelom a on tam bol veduci..no a teraz ho vykopli-za dobrotu na zobrotu..kazdemu tam pomahal ako mohol a robil veci ktore mali robit predavacky..no proste dobrak od kosti..ale som si ista viac ako istaze sa o to niekto postaral..ale vsak to vyjde najavo...a v lidli teda v praci som niekedy mala atak asi tak 4-krat, no myslim,ze to boli aj nervy-vtedy som este nevedela co to je...

tobi

ahojky, tak to krizenie oci mavam aj ja a este kadejake vydenie ci prividenie?alebo hmlenie a pod. tani to presne poznam a tiez si to uz nevsimam..ale niekedy to ide na nervy...noo inak asi pred hodkou isla na mna mrcha, pomalinky sa na mna stverala..ale nevystverala sa na uply vrchol...teraz neviem ci to bolo len take prpomenutie, kedze mi uz bolo neskutocne fajn...uz som sa citila stastna a hoopla..mrcha jedna...no dala som si polku frontinu...ach jaj, tak som si myslela,ze je to dobre alebo lepsie..a ona zasa utocila...a inak,dnes som sla uplne sama od zubarky..mozno to bolo tym? ale bolo to uz niekolko hod. po tom...pa kata

tati

ahojte!bratislava,mna tiez kedykolvek chyti ten zvlastny pocit pri pohlade na nieco co mi vobec nedava ziadny zmysel alebo dokonca pri pocuti urciteho slova ci pomysleni si na nejakeho cloveka.zatial najnezmysluplnejsi bol pocit uzkosti pri pohlade na 'lidl' a pri pocuti slova 'camembert'...vtedy si tiez myslim,ze patrim na psychiatriu,lebo ako uz preboha plesnivy syr suvisi s mojou uzkostou!!!

TOME

bratislava... Ja to tiez poznam .. mne sa to stavalo aj napr. pri pozerani serialu ...alebo v nakupnom centre .. vlaku a pod. (to je vdakabohu uz prec) ale kazdopadne.. tiez som mal pocit ze som sa musel zblaznit.. Kym som neobjavil na nete clanok o PP.
Rob presne to co ti pisala tatiana... NEPOZORUJ SA .... :)

tatiana26

TAMKA lexaurin je návykový, prečo ho stále berieš? Je ti stále tak zle, že sa potrebuješ oblbovať? Mala by si to zvážiť, lekári častokrát pokojne vyrobia človeku aj závislosť, hlavne, že majú pokoj od pacienta... Bratislava aj mne sa to stáva pri pozeraní, niekedy mám taký pocit, že sa mi krížia oči alebo podobné haluzy, proste si to nevšímaj a nesleduj sa

tamka

tatiana26:
Tak mi psychiatrička nastavila liečbu najprv som brala 2 x denne coaxil,1 x citalopram a 3 x denne lexaurin. Teraz mám všetko 1 x denne. Tieto leky beriem už rok aj s lexaurinom ale ja mám ten najslabší 1,5.