Úzkosť

tatiana26

Damaxy presne, presne... mne je tiež teraz posledné dni horšie a včera a dnes je to fakt zlé, dnes už zase polemizujem s neurolom, ale zatiaľ zatínam zuby a skúšam všeličo iné. Bez úspechu, ale nevadí...zase prídu lepšie dni. Idem na očné, aj z toho som trochu rozhodená, lebo ma bolí oko na dotyk už niekoľko dní a bolí ma z toho aj hlava... Držte sa a užívajte si slniečko, konečne je tu, jupííí, toľko sme na neho čakali :)

agaven

zuzka mne blobne aj krcna c4 c6 c7 zaludok srdce aj ta chrbtica a doktor len kazdy da liek toto na zaludok aj kyselinu nejem jem len jablka adt za tie roky už viem co mi pomaha na zaludok na srdce ako povie milos pekne jemne zabdhat si chrbat mam loptu aj masazny vankus keby som to vsetko jedla juj zaludok by nesthal a taku kyselinu mam že aj tak ten liek dam von

agaven

nie ja mam jest isoptin na srdce 2/1 ale jem len stvrtku lebo magnesko mi ho tisi a magnesko jem 2/1 a ten liek ansilan už 7 den nejem ale ano depka ma chytala čo ak atd aj stres ten neuživam lebo ak chcem mat este babo tak nesmiem jest ho mam ho uživat 2/1 jedla som potom už len jednu denne a už teras vobec a ten liek na srdiecko tu stvrtku jem jeden krat za dva tyždne lebo ma m taky bol až k rebru a to mi aj povedal kardiolog ked zle rychlo liek tak daka bohu zatial sa držim len sa bojim kto to bol tom bože neviem ale citam vas že ho to raplo po 16 dnoch tak sa bojim ale no hadam ma to nerapne fida mne to po mesiaci aj čosi zaberat zacal liet a take iste je to aj potom ked sa ho zbavujem to je tažke lebo ten liek je doping a chyba telo už ho chce ale viem zase bez neho tie ten zaciatok bolo hrozne zle tak vydržat a mysli že ti zabera nie že nie lebo on ti zabera len ty a hlava hovoria ze nie no asi tak držte sa ale ako povie aj miloško treba pracovat naozaj aj na hlave ako ano je mi dobre ist upratat zosit cosi atd potom je už vecer a aha bolo mi dobre a na noc len cajok na spinkanie aby si to telicko oddychlo

damaxy

Predstavte si, že tá nepohoda trvá chvíľu a deň má 24 hodín. Dostaví sa raz za týždeň a týždeň má sedem dní. Je vám zle 6 krát za mesiac a mesiac má 30 dní. Takže, chvíľu to vydržíte. A vždy to prejde. A raz sa stane to, že už to zabudne prísť. Pomáhajte si aj takými trikmi.
Mne sa stav zhoršil keď som mala nerovnováhu, veľa dobrých emocií, veľa zlých emocií, veľa fyzickej namahy. Všetko treba striedať a odpočívať. Viem o čom hovorím, odskúšala som si, pozorovala som sa a pomáhala si. Na začiatku prišli ludia ktorí mi pomohli trvalo to dva týždne a potom som nemohla už byť u nich, pomáhali mi telefonáty a moja chuť žiť a vrátiť sa späť kde mi bolo dobre.

damaxy

fida Ja som užívala zoloft. Dosť sa naň priplácalo, ale bola som rada,že fungoval hoci po mesiaci som necítila nič a potom mi lekarka pridala. Potom po nejkom trištvrte roku som prešla na asentru a s tou som aj končila.Bála som sa zmeniť liek i len za generikum, že mi bude zle.
To bolo teda o mne. A k tvojmu problému trvaj na tom čo cítiš a vieš.Jedná sa o TEBA, TEBE je zle a rieš s lekárkou.Je vela liekov a ked nebude ochotná su aj iní psychiatri. Mám kamarátku z tohto fora, ktporej lekárka zmenila lieky a citila sa po nich lepšie. Je to na TEBE staraj sa o seba. Spýtaj sa lekárky, že prečo nie, prečo nevyskušať niečo iné, že ty si ochotná a nebojíš sa. Lebo verím, že sú AD, ktoré niekto znáša lepšie iný horšie. Preto vám tu hovorím, starajte sa o seba ako o to najcenejšie, majte sa radi, nedovolte si dať ubližovať, najdite odvahu postaviť sa za seba, ochraňovať sa. A posledné doprajte si oddych, hýčkajte sa. Je to príjemné a pomáha to. Doprajte si radosť, malú drobnosť, prechádzku, pesničku... niečo vám spríjemní rano deň. A neviem je toho tak veľa.

tatiana26

Miško ono to je tak asi u všetkých, len časom sú tie výkyvy menej časté a potom aj menej intenzívne...aspoň sa mi tak vidí podľa toho čo ľudia píšu

TOME

takmer dva tyzdne mi bolo dobre... a ta mrcha sa zase vratila... co uz .. nejak sa s tym popasujem .. a snad to zase povoli.. pekny vecer vam

TOME

...ahojte mne je este stale biedne... neni to az take zle.. pretoze prichadzaju chvile ked som v pohode.. ale je ich malo... boze... asi zas zacnem fajcit.. :(

zuzanka65

Agaven, nepochopila som, máš užívať dvakrát denne magnázium a dnes si si dala len štvrťku? Čoho, magnézia, či ansilan? Berieš magnézium na srdce? Tak ho ber normálne ako ti predpísali, nie len keď ťa srdce bolí. Moja mama ho berie už niekoľko rokov na srdce, je to len minerál, možno práve ten ti chýba v tele, keď máš tetániu, môže ti len pomôcť.