Úzkosť

damaxy

škorica ja som brala asentru 1 ráno a pol na obed.Potom som mala posit,že je lepšie a asi po týždni sa to začalo vracat.Išla som sa prejst okolo bytovky a na spiatočnej ceste ma prepadol strach,dovliekla som sa ledva a bola som hotová.Takže som sa pekne vrátila nazad.Ja som bralamagne ráno a večer a perseny a sanason alebo tak nejako benzodiazepíny som odmietla jest,lebo som sa bála závislosti na ne.Najradšej by som bolachodila k lekárovi každý den.Chodila som na začiatku raz do týždna potom 2 kkrát za mesiac a postupne sa to anižovalo.Postup lekárky sa mi zdá vrcholne nevhodný,vymen ju,takto sa nejedná.Ved si taká krehká to treba ako so zlatým vajcom,žiadne iné na začiatku nepomáha.Ona sa musí ovládat,ty si v stave,kedy máš právo byt taká aká si bola.s pozdravom aj toto prejde

škorica

Ahojte, ďakujem Ina za otázku či mi je lepšie.Ano je mi lepšie, ale neteší ma, že asi iba z liekov. Včera som mala začať užívať už celý paretín, ale užívam iba 1/2, a vysadila som aj obedňajšiu dávku ataraxu, lebo celý deň driemema to si nemôžem dovoliť, lebo sa bojím, že v noci nebudem spať. Tieto posledné dve noci som sa zase dosť budila. Neodvážim sa ísť za psychiatričkou, lebo v piatok ma vyhodila, že nie som jej jediný pacient a vyhrážala sa mi Pezinkom a to som bola u nej druhý krát v živote.Preto by som ťa prosila o kontakt na ten Hlohovec.Napíšem ti na mail.

ina

damaxy, ja som už pisala, že po všetkých vyšetreniach, čo mi porobili.Urobili záver, že je to porucha panickej uzkosti, preto som ja potom vyhľadala psychiatričku, ktorá zhodou okolnosti je aj homeopatička.Pustili sme sa spolu na dráhu homeopatie.Je todlhá cesta, pretože sa musíš naučiť hlavne inak reagovať, ale homeopatika mne pomáhaju ako nájsť tu cestu a zaroveň liečia aj ine problémy.JA MáM NAPR. AJ ZVäčšENú šTITNU žľAZU,problém s chrbticou a pod.A všetko so všetkým suvisí.Poslala som ti už niekoľko mailov ani jeden ti neprišiel?Moja adresa je : inga2@post.sk

damaxy

Ina mne to velmi pripomína symptomy panickej poruchy.Dokonca som čítala,že lekári liečia srdce a po niekolkých rokoch sa zistí psychické ochorenie.Na dialku je to tažké radit,ale čo tvoj vnútorný hlas,k čomu sa priklána,u mna to bolo jednoznačné a nemýlila som sa.Porozmýšlaj o tom.

ina

Coronal mi dali na upokojenie srdcového rytmu a vychytávanie vonkajších vzruchov,Ja totižto veľmi divne reagujem na všetko v mojom okolí hned sa potom rozruším a ako som už písala, potom sa mi rozbúši srdce,zvýši tlak,v krku mám ako keby som tam mala zemiak a veľmi nepríjemný pocit, že zomieram.Nehovorím o tom ako mi trpne ruka a na hrudi ma boli ako fakt pri infarkte.Ale už je to v uplne inej rovine.Ja si neviem predstaviť, že by som tie homeopatika nebrala a nechodila k tej lekárke.Práve dnes som bola na kontrole, už postupne coronal idem vysadiť.Ona nie je v trnave ale v hlohovci.Je super!A ty sa ako máš, už je to lepšie?Ja ked som bola u tej pani,čo mi predala energy, tiež ma merala a tiež mi povedala, že moje telo je plné škodlivín, čo mi znemožnuje normálnu činnosť ladvín, ja som samozrejme zobrala hned kopec prípravkov aj pre dceru aj pre seba, nechala som tam kopec peňazí ale to je podľa mňa dobré ked nemáš velke problémy, ked si relativne zdravá a to mi potvrdil, neskor aj moj lekar.Uškodiť to neuškodí ale je to slabé.Ale je to vec názoru.Ja viem, že sa musím predovšetkým naučiť chápať svet trochu z inej strany ako z tej problémoveja nebrať si všetko tak k srdcu a viac si užívať život s radosťou !

škorica

Ina, coronal nie je náhodou na krvný tlak? Ty máš homeopatičku v Trnave? Moja dcéra v Lúke pri Piešťanoch, keď som čítala tvoj názor na Energy, tak som si povedala, že som mohla ísť aj ja radšej k homeopatičke. Mne povedal ten alternatívny lekár, že mám v neporiadku hlavne obličky a celé telo má málo energie, skratka, že mám vybité baterky. Meral ma nejakým prístrojom.Koľko si brala tie prípravky a vôbec ti nepomohli?

ina

Škorica ja som mala presne ten istý problém.Taka som bola unavená a nemohla som zaspať, lebo som sa bala, že zase to na mna pride.A každý večer to aj prišlo, začalo mi mravčať v rukách, bušiť srdce a take zvláštne pocity na hrudi som mala.Navarila som si čaj, dala neurol a potom som neako zaspala.Teraz je to už lepšie ale ešte stale to nie je to, čo bolo pred tým.Rano sa budím totalne dolámana a unavená.Teraz som mala zase také uzkostné stavy odišiel mi syn a dlho sa neozýval, ja som sa strašne bala, či sa niečo s lietadlom nestalo a už som zase bola celu noc hore.Stale som si hovorila upokoj sa, muž ma ukludnoval ale upokojila som sa až ked sa syn ozval.Take sme asi obidve a nie len my.Homeopatičku mam v okrese Trnava.