Úzkosť

Alternativa

Jaj, dievcata, a nepisala som to ja pred par rokmi :o)?Inka, aj v tej poslednej casti, co si napisala, moze byt Tvoj problem. Nevies, ako by reagoval Tvoj muz...Ale ak vies, ze by si rada isla, vypadla s kamoskou, tak mu to povedz. Mozno bude prudka reakcia, no a co? Moze to byt narocnejsie, ak mate celkom male deti. Ale aj vtedy sa to da, ved zostanu s ockom, vlastne len par hodin :o) Pokojne mu vysvetli, ze sa citis unavena a potrebujes "zmenit vzduch", co znamena byt chvilu bez kazdodennych starosti, bez Tych najdrahsich, byt sama a venovat cas len sebe. Ti chlapi nie su tupci, chcu nas mat OK, aby sme fungovali, to mi verte. A nakoniec bude aj Tvoj suhlasit. Mozno nie pri prvom rozhovore, ale raz ano, ak sa nedas odradit presadit si cosi, co citis ako dobro pre seba. Vies, byt ZDRAVYM egoistom je vlastne osozne pre vsetkych.

ina

Vieš damaxy, ja už to tiež všetko teraz viem ale stále to nie je ľahké.Moj muž, za ktorého by som život položila, sa tvári kedy už prestanem, čo stale tak tragicky všetko beriem a namiesto toho aby mi pomohol tak sa tvári akože ved s tym voľačo rob ale nezaťažuj ma s tym.Možno je to zase len odo mna hlupy postoj, možno mu s tym už leziem na nervy.Ja neviem.A zase by som už niekoho menila!!??No je proste so mnou ešte roboty.Ako som si stavala dlho svoj svet, tak ho teraz musím zrutit a od zakladov prerobiť.

damaxy

Tá homeopatička ti to povedala velmi múdro,aj bez teba bude všetko existovat.Ja to už viem.Múdry sa učia na chybách cudzích a hlúpi na vlastných.

damaxy

ina, keby som nevidela,že si to písala ty,tak by som si myslela,že som to písala ja.Také to je ako jedna známa hovorí to isté ale v červenom.Ja neviem ,ale tým liečitelom nie že neverím skor nedoverujem.Sú aj zázraky,ale tie sú v iných rukách.Veta pomož si človeče aj pánboh ti pomože u mna naplno funguje.Ja tiež nechodím do práce,ale urobila som si vlastný svet,ja som naštastie pokročila a ani neviem komu za to podakovat.Ja som ale počas choroby a bolo mi desne zle xanax neužívala,lebo som sa bála že si zvyknem.Mohla som sa možno vyliečit rýchlejšie.Brala som len asentru a samozrejme medovkový čaj,čaje proti stresu a nervozite,lubovníkový čaj a roibos a zelený čaj ráno a večer magnézium.

ina

Mne lekar predpísal neurol 3xdenne0,25mg a večer ešte ked na mna pridutie uzkostne stavy 1tabl.0,5mg. ešte som zabudla injekcie magneziove mi dali 10 ks.Prvý deň som to tak užívala a možem povedať, že som bola ako spiaca babka.Tak na druhý deň som si dala 3xale len 1/2 tej dávky.a potom som to asi po týždni vysadila.A všetko sa mi na novo vrátilo.Poto som bola na kontrole a doktor mi povedal, že to musím aspoň mesiac brať aby si moje telo zvyklo kľudne reagovať.ale ja ako som spomínala som sa tých liekov bala aby som nezostala závisla tak som išla psychiatričke ktorá je zaroveň homeopatička a tá mi povedala,že je to v mojej povahe a neurol ma len na čas ukludní, že to treba inak myslieť lebo už mám tých problemov veľa a sama to nedokážem zvladnuť, pretože ja som už ani nedokázala na nič iné myslieť.Teraz som bola s kamarátkou vonku na prechádzke , ktorá mala tiež panicku uzkosť a strach a tiež chodí k tej istej lekárke/tam som sa s nou zoznamila/Ona najprv brala antidepresíva ale teraz je na homeopatii a jej podstatne lepšie.Neviem ako sa rozhodneš, ale neunáhli sa.Nevysadzaj tablety sama od seba.Najprv sa porad trebars s inou lekárkou ked sa ti tvoja nepozdáva.Ešte k tým kupelom.Ja by som veľmi rada vypadla, ale tam je ďalší moj problem:ja neviem ako by reagoval moj muž on ma na to také divné nazory a viem, že by sme sa nepohodli a mne to nestojí zato.

janík

ak máš kde,vhľadaj skúseného akupunkturistu,ktorý tvoje energeticky rozľadené orgány dá doporiadku a postupne sa dostaneš do normy-to platí aj pre ostatných(neviem či tomu porozumieš)

škorica

Ja by som aj išla na nejaký pobyt, ale nemám ským. Lebo to neni lacná záležitosť.Práve sme mali na návštevy známych a a nahovárajú aby som tie tabletky nebrala, teraz neviem čo robiť.Známa brala Neurol a po 18 dňoch ho vysadila. Ale ona mala problém jeden ktorý sa jej vyriešil. A ja ich mám veľa a / nemala by som, keby som si všetko moc nebrala k srdcu/.

Alternativa

Monada ma velmi dobre pobyty, ale ten napad kdesi vypadnut je este lepsi. Treba ho urcite zrealizovat. Je moznost aj predlzeny weekend v niektorych kupeloch. To je pocit, dievcata, ked sa o Vas niekto stara, pomasiruje, uvari ale hlavne pocit, ze kooonecne robite cosi aj pre seba stoji za to. Pripravte sa ale, ze s Monadou chodia hodne parz, odporucam ist s kamoskou. A mozno s kamoskou aj z tejto temy :o)

ina

Ta tvoja posledná veta je mi neako povedoma.Ja robím doma ale vyťažená určite nie som.A sem tam počuvam:No ja si nemožem dovoliť tak behať po doktoroch a zaoberať sa s takými vecami, ja som rada, že pridem domaov z robotya rychlo doma niečo porobím a večer mrtva odpadnem do postele.Ani nevieš ako ma to vytáča v duchu.Ja mám pocit, že všetko je na mne, nikto mi nepomôže a ešte mam aj problemy a oni sa mi smeju do tvare.Ale viem, že treba mi myseľ fakt niečim zamestnať.Ale zase poznám baby, ktore su totalne vyťažene a tiež maju taketo problemy.Ja si myslim, že je to v povahe.Si raz uzkostliva na rodinu, na okolie a na seba a potom sa ťa všetko bytostne dotýka a to treba aspoň vo mne meniť.To mi hovorila aj moja homeopatička:Vy by ste chceli aby boli všetci zdraví, aby boli všetci usmiaty a jedine za tu cenu chcete byť vy šťastna, keď to tak nie je tak ste z toho až chora,Ja hovorím, že za to nemôžem a ona:Ale môžte, nechcite všetko meniť a riešiť nechajte to, čo sa zmeniť neda a žite to, čo sa žiť dá.