Úzkosť

škorica

Tak, dnes som prvúnoc spala v kuse od 2230 do štvrtek a potom som zase hne´d zaspala, asi začal účinkovať ten atrax, ktorý beriem od útorka.Damaxy ty si zaspávala o 2, ale ja som niekedy nezaspala vôbec.Včera Večer sme boli u známych na opekačke a o 22 som cítila, že zaspím tak sme museli odísť a oplatilo sa.

Alternativa

Dobre rano, dievcata,
aka bola noc?
Skorica, v teme "Nemoct sa nadychnut" som vcera rozpisala dychanie do bruska. Moze sa robit kedykolvek, nepredavkujeme sa a uzasne uvolnuje psychiku. Pekny den.

lena22

Čafte, teraz som čítala v téme o nočných dialógoch o štave zo šalátových listov na spanie. Mne sa to zdalo zvláštne. Ale ak by som nespávala tak to určite skúsim. Pozrite sa na to, keďže asi máte problémy.

damaxy

škorica ak ta to trochu upokojí,ja som zo začiatku a možnoaj rok zaspával okolo 2 v noci.Ešte si spomínam,že som od určitého času mohlo to byt po vysadení popoludnajšej dávky,nemohla zaspat pre nervozne nohy.Tak som si to pomenovala.Ked som s nimi nekývala mala som pocit nejakého šteklenia mravčenia,trasenia neviem to ani opísat ale po nejakej dobe 4 mesiacoch to prešlo.Inak postel mam zodratu z toho čo som sa nakrútila, kým som zaspala.Ale všetko sa mi upravilo,len to chcelo čas.

škorica

Ina, teraz som zistila, že som si včera neprečítala tvoj príspevok o vysadzovaní liekov. Bojím sa sama si vysadiť lieky. Ake sú reakcie tele po vysadení, Beriem to len 4 dni. Z ktorého okresu je tvoja homeopatička? Ja poznám dve pri Piešťanoch, je bývalá detská lekárka.MuDr. Godálová a Velgáňová

ina

škorica,mrzí ma, že ti bolo tak na figua na druhej strane vidím seba a moje začiatky s liečbou a máš presne pravdu.Neviem čo ti povedal ten pán ale určite si bola plná informácii a viac si os ebe rozmýšlala, ja som mala podobnú reakciu.prišla som vtedy od doktora, poobede som išla na akupunkturu a večer som nad všetkým uvažovala a zvažovala či mam brať lieky alebo nie až ma chytil takýzachvat, žesom myslela že sa z toho zbláznim.Na druhý deň som to hovorila svojmu doktorovi a ten mi povedal, že ma pošle na psychiatriu.Ja som bola taka urazena a aj naľakaná, že som sa hned zastavila u tej homeopatičky a ta ma na šťastie ukladnila ale záchvaty mi neprestali hned.Tá čo si bola u nej dobra určitie nie je, chod k druhej a nezúfaj.nie je doktor ako doktor.navar si čaj na ukludnenie večer a chod na prechádzku s mužom.stále si opakuj aké máš štastie, že je vedla teba niekto komu na tebe zaleží a všetko chce svoj čas.

škorica

Čau Alternatíva,mňa táreakcia tiež vystrašila, ale dávam to za vinu sebe, že som zas príliš rozmýšľala a uvažovala nad slovami toho lekára čo robí s Energy / myslím alternatívneho/a Ďaľšia vec je , že keď už toľko nespím tak hrozne v noci znervozniem.A dík za povzbudenie. Manžel ma tiež veľmi podporuje lebo práve v tomto období sme doma samy.

Alternativa

Skorica,
ta Tvoja nocna reakcia sa mi zda prilis prudka, ak by mala byt z liecby. Ako to uzavrela pohotovost? Nejdem radit, co robit, napisem len, co by som urobila ja : nech by som bola v akomkolvek stave, vyjadrenie psych. "uz len Pezinok" by som povazovala za necitlive. Pravdaze, su dg, ktore vyzaduju aj nemocnicnu liecbu, ale forma podania a 2 hod. na rozmyslenie, to mi nesedi. Skusila by som si najst v mieste bydliska sukr. sanatorium alebo psychiatra a s nalezmi by som isla na konzultaciu. A termin u psychologicky sa Ti pomaly blizi, neboj :o)

Alternativa

Ina,
dobre, ked mas strach z rozdelenia dvojice, skus doma navrhnut pre oboch pobyt v kupeloch s plnou lekarskou starostlivostou a procedurami, minimalne polpenzia - nebudes sa predsa starat aj tam o jedlo :o). Na skusku napr. tyzden alebo predlzeny vikend. Pri vstupnej prehliadke mozes letmo spomenut lekarovi, ze nemusite mat sucasne naprogramovane procedury. Tym sa Vam kazdemu cca doobeda utvori priestor plnit si svoj kupelny program individualne. Ak aj budu procedury v rovnakom case /a vsetky isto nebudu/, budu na roznych odd./muzske a zenske/. Zvaz, mozno tento vikend bude vhodny na navrh. Ak ho muz odmietne, s usmevom mu povedz, ze tak Ty by si isla aj sama a hotovo.