Úzkosť

škorica

Dopadlo to dosť zle v noci som mala pohotovosť svrbeli a pálili ma dlane až po lakťe a tiež oblasť pod krkom a chvelo sa mi celé telo. Cez deň som bola u svojej psych. na kontrole. Povedala som jej že zle znášam liečbu a ona že som neni trpezlivá a že už mi môže predpísať len Pezinok a dala mi 2 hod. na rozmyslenie. zatiaľ som doma ale vôbec v noci nespávam.

tinka 123

Klíčkový olej, -odkaz odstránený- , nie je to žiadne homeopatikum ale prírodný prípravok a veľmi dobrý,treba skúsiť.Odporúča sa dlhodobé užívane. A aj ja si myslím, že je nutné zmeniť svoj vnútorný postoj k problémom. Veď keď nejde o život tak nejde o nič.

ina

damaxy, máš vo všetkom pravdu.Ja teoriu ovladam.Horšie je to v praxi.Ja mam stale pocit,že to sa nehodí, to nie je spravne aj ked v duchu viem opak.My sme vždy chodili všade spolu, vždy sme obidvaja odsudzovali dvojice ktoré sa delili.Mala som pocit,že tam nie je niečo v poriadku.Teraz som dospela k tomu, že jednoducho človek musí niekedy aj sám oddychovať.Je to zložité alebo možno to len ja robím zložité.Vieš, my sme spolu prežili v poslednom čase veľmi veľa problémov rodinných ,zdravotných a potrebovali by sme obidvaja vypnúť.Ale ja mám pocit, že by sme mali byť chvilu aj od seba alebo len sami dvaja.Momentálne neviem, čo by bolo rozumnejšie.asi najprv vyskúšame a teraz mám pocit ked to píšem, že určite, neaký týždeň romantiky a spoločného oddychu.Damaxy koľko máš rokov, ja mám 41, nie je to neaký krízový vek?

damaxy

ina stále sa doprosuješ a stále máš v sebe nejaký pocit viny,Pozeráš na ostatných,ale nech pozerajú aj oni na teba.Musíš robit rovnaké metre na všetkých aj na seba.Ak potrebuješ oddych dožič si ho.Hádam ta preto nevyhodia z domu? A ked ta vyhodia ubytuješ sa na slobodárni,začneš pracovat a starat sa len o seba.To už bolo trochu nadsadené,len tak pre ilustráciu.Jednoducho život ponúka vela možností.Kdekolvek sa možeme otočit a zmenit čokolvek.Niekedy dobrovolne inokedy bez nášho pričinenia.Ludstvo tak žije tisícročia.Musíš sa oslobodit,ja vravím aj dospiet a byt hodná seba.Možno treba manželovi hovorit polopate.Aj ja pojdem do kúpelov,lebo kamoška si tam oddýchla a ja to tiež potrebujem.Zajtra si niečo vyberiem,ty si zariad volno a nejako to zladíme.Nedávaj moc na výber.Chlapi lepšie rozumejú takémuto podaniu.Jednoducho naservíruj hotovú vec.Nechaj na manžela nech si porozmýšla ako si to doma zvládne a daj mu pár dobrých rád.A prečo nie?o keby ta nejako náhle odviezla záchranka? Co by robili?Poradili by si bez teba.Ked človek padne na dno svojich síl,tažká je cesta nahor.Už ti bliká oranžová,máš najvyšší čas.

damaxy

Mužský pohlad je mužský a tvoj je tvoj.Ak chceš debro pre seba musíš si ho presadit.Nepozeraj stále na druhých,nie je to dobre najma pre teba.Musíš byt trochu egoista,lepšie povedané musíš sa to naučit.Vieš utrhnút si trochu pre seba

ina

Ja sa mu to ani neodvážim povedať, lebo asi pred 2 tyždňami bola naša známa na tyždeň v kupeľoch a nestačila som sa diviť aký mal na to názor.Po ceste domov som mu hovorila ako jej závidím, že ja by som potrebovala aspoň na víkend vypadnúť a povedal mi že on by tiež vypadol.Hovorím mu tak chod s kamošmi a my pojdeme kamošky.No reakcia neuveriteľná, aj zabudol, že chodím po doktoroch a je mi na figu.Ja by som si neoddychla s vedomí, že je na mna naštvaný.Možno časom sa k tomu dopracujem.