Úzkosť

sunnie

tome zakernost tejto choroby je prave v tom ze sa ti to moze opakovat kedykolvek a pride z cista jasna ked to necakas. mozes byt aj rok OK a uz si cely tesivy ze si za vodou a potom ta to slahne na uplne dno. zatial sa mi najviac osvedcilo myslenie typu pride odide a tu chvilu pocas ataku nejak uz prezijem :)

TOME

tatiana26 ....ja som tiez zhrozeny ked sa mi to po tyzdni pokoji v navaloch vracia nazad...a tiez si nedokazem vtedy nahovarat lepsie dni .. a ani to nejde. Nesmies sa tak sledovat a kontrolovat si priznaky... Ja som dnes normalne na chvilu zabudol ze mam nejaku PP :) ...niekedy rozmyslam ze keby na to zabudnem .. tak sa mi to uz mozno nevrati.. hmm...

tatiana26

Mne to vždy ide v takých "ťahoch"... Buď mi je zle alebo dobre... teraz mi je zle už týždeň skoro...a tak sa mi hlava točí, že som si zas dala neurol. Vôbec sa mi nedarí byť trpezlivá a nahovárať si lepšie dni...potrebujem niečo, čo mi zastaví tiet zlé...totálne mám pocit, že sa skrátka zvalím, odpadnem a je pokoj...fakt sa mi to vrátilo, či čo?

Bondi

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať či niekto nepozná nejakého dobrého hypnoterapeuta...ten jediný ma vie dostať z mojich depresií....ďakujem

TOME

tatiana26 ...mne samota tiez velmi nepomaha... s priatelkou sa nevidime az tak casto (koli skole) tak som vacsinu casu sam.. a to mojej psychike tiez velmi nepomaha .. neboj nic.. prejde to.. zas bude dobre obdobie.. to si vravim vzdy.. vravim si to aj dnes... par dni je zlch .. ale vela je dobrych.. :)

tatiana26

Božemôj, teraz mi tuším ani to jedlo nepomôže...neviem, či ma začína ubíjať samota alebo čím to je... ale prestáva ma to baviť... fakt mi je hrozne posledné dni, čo to nemá konca? Normálne mám depresívne myšlienky, kurňa... a stále sa mi zdá, že odpadnem... nieeeeee, ja už nechceeeeem... Asi idem čítať Praška zas, ach

TOME

...teraz som prekvapeny aj ja.. myslel som ze to je viac menej subjektivne.
tati...ked je zle nemozem jest ani ja... nemozem na jedlo ani pomysliet... myslel som to skor tak... ze snazit sa nevyhladovat sa. ze ked som hladny tak mi pride ovela skor zle ako ked poriadne jedavam..

tatiana26

To ma trošku prekvapilo, ja to tiež mám s tým jedlom... sledujem, že ked som hladná, tak mi začína byť zle... niekedy to vykryjem, keď sa rýchlo najem...

tati

tome,toto iste mi hovorila kamaratka.vraj na nu to pride len vtedy ked je hladna.suvisi to s hladinou cukru v krvi.ak rychlo nieci zjes,vraj to prejde.ja osobne s tym nemam skusenosti.na mna ked to pride,tak nedokazem jest.pekny vikend prajem aj ja!