Úzkosť

tatiana26

TATI no pekne, to kto ti povedal? ja som iba keď mám PMS...inak sú na to ľudia zvyknutí, lebo ja mením nálady neskutočne rýchlo a nečakane... doriti, dúfam, že zajtra mi bude lepšie a budem schopná ísť do práce... idem teda cvičiť a skoro spať!

tati

ahoj tani,ahoj tobi!to slniecko urcite pomaha...ja sa uz len pri predstave bliziaceho leta citim lepsie:-)inak mam posledne 2tabletky magnezia zo slovenska a prave mi v lekarni povedali,ze tu sumive magnezium nemaju,tak sa trosku obavam,ze kym pojdem domov su to este 3tyzdne...lepsie sa citim s touto 'zbranou' poruke.a mate pravdu s tym sebazdokonalovanim.hned ako mi je lepsie uz aj leniviem a zabudam na vsetko.a mam este jednu otazocku.ste naladove?lebo ja som vraj zla ako jezibaba:-)

tatiana26

TOBI to je normálna vec, že pri ataku sa behá na záchod, či už pre jedno alebo pre druhé :) tak tým sa netráp...príde kamarát, idem sa trochu prejsť von na slnko, hádam to pôjde k lepšiemu

tobi

ahojky, TANI no to mi je luto,ze sa mas na prd..(((ale dnes aj na mna cosi islo ako atak, ale sa to celkom nerozvinulo)..uz uz som si chcela dat frontin..ale nedala som si a preslo to...inak ale mam pred atakmi riadny respekt a som rada, ze niesu...ja mam vacsinou stale zapchu a aj preto problem pri stolici a hemoroidy...ja zasa nemam hnacku aj za dva roky...)))ale mozno to suvisi s tym tvojim atakom...((ja pri ataku zasa chodim curat kazdych 5 min...neviem doteraz preco..)drz sa TANI)))

tatiana26

No a hneď ráno som doplatila na to, čo som sem včera písala...atak ako sviňa hneď po zobudení...odpadnúť a odpadnúť, triasla som sa jak osika, hneď som si vrazila celý neurol - to som si hádam ešte ani nikdy nedala... Odvtedy mi je zle a zle celý deň, 5 nocí ponocovania si vyberá svoju daň. Takže znova treba začať so všetkými opatreniami...tak mi treba. Apropo od rána mám hnačku, len voda zo mňa ide, stáva sa to aj vám? Resp. myslíte, že to súvisí s atakom alebo je to niečo iné?

tatiana26

Čawte, konečne som sa sem dostala...také nabité dni som mala, krásne sviatky boli, v robote asi rovno odpadnem od únavy :) MILOŠ ty s akým úsmevom si ten atak oznámil, raz ja z teba odpadnem :)VEVE tebe želám nech to už všetko v tvojom živote ide len tým správnym smerom. TATI to je zaujímavé fakt o tej meditácii, musím sa tomu pozrieť na korienok...lenže aj ja to mám tak ako KACHITA lenivá som ako voš niečo robiť v tomto smere...ani vám nepoviem, že koľko som už necvičila...ty koki, normálne sa hanbím, každý večer mám z toho výčitky, ale aj tak nič...

tati

ahojte!ja sibackujem v praci:-(ale prave som sa docitala,ze je vedecky dokazane ze po rokoch meditacie nas mozog prechadza trvalymi zmenami a centrum pre hnev a uzkost sa utisuje a nereaguje tak prudko....takze treba zacat denne meditovat:-)

misiak

kachita dakujem za opytanie.vyzera ze ten seroxat ma nieco do seba.
je mi lepsie takze asi zabrali(dokonca aj na sex mam stale chut takze je to ok :)
aj ked prve tyzdne mi pripadali ze funguju presne naopak ale zevraj to je pri ad normalne.
len uz mi dochadzaju a psych.mi neberie mobil par dni takze neviem ako dopadnem :D
veselu velku noc vsetkym a neprezente to s alkoholom :D
vela vody a sibacov zelam nasim dievcatam.

Kachita

Sunnie, gratulujem!!!!!
Ja som si ista, ze ti dieta prospeje, urcite. Budes sa centrovat na male dietatko a nebudes moct analyzovat tolko seba. Bude to zdroj lasky na cely zivot :)))))
Ja som tu dlhsie nebola, nastastie mam teraz vela aktivit, vela prechadzok a nemam pomaly cas mysliet zle. Ale viem sa stale vyuzkostit do nepricetnosti :( Pravda je, ze sa mi nechce na sebe pracovat. Mala by som veru. Ale aj k tomu dojdem.
Prajem vsetkym krasny Velkonocny pondelok :)