Úzkosť

tati

ahoj tani...no,ja som mala tiez tieto pocity,ked ma to z nicoho nic v januari chytilo a pisala som sem po prvy krat a nedokazala som si predstavit,ze sa takto budem citit tyzdne,mesiace,ci nebodaj roky!!!ak ti to pomoze,aspon v myslienkach som s tebou nech ta to cim skor prejde a nastupi opat obdobie kludu:-)co sa tej cestovky tyka,mozno ti mozem pomoct,kedze robim v hotelovom priemysle.daj vediet o co konkretne mas zaujem a ja sa na to pozriem.

tatiana26

SUNNIE ďakujem, si zlatá. No problém s tou CK je ten, že iba táto ponúka presne to, čo ja hľadám, inak by som šla cez známejšiu. V práci je to zatiaľ v pohode, aj keď fungujem so zaťatými zubami miestami... ale fúúúú, fakt neviem, čo sa to deje... ráno ma zas atak obchádzal... no nič, musím ísť na tú sviňu odzačiatku...

sunnie

tani jasne ze to nemusi prejst za pol hodinu, ale podstatne je ze prejde. nuz musime vydrzat, v praci je to dvojnasobne tazke.
ta ck mi nic nehovori, asi by som isla cez pobocku nejakej znamejsej ck, pre istotu.
tome nemozem brat ziadne lieky nie to este AD lebo som tehotna.

tatiana26

prosím vás mám otázku úúúúplne od veci, ale keď sa tu už poznáme, tak si to dovolím... nemáme niekto nejakú osobnú skúsenosť alebo nejaké info o cestovnej agentúre AFRA? thx

TOME

sunnie... to je moj pripad.. pred rokom a pol to zmizlo... aj som na to zabudol.. a od februara som do toho znova skocil rovnymi nohami :( ...z najhorsieho so von.. aj ked zle byva ..nespustam sa
sunnie... nic nemozes brat?

tatiana26

SUNNIE kiežby to u mňa bolo tak, že atak príde, odíde a ideme ďalej... mne bolo ešte stále zle z toho utorkového ataku a dnes ďalší... po neurole som sa len trochu vzkriesila, ale zle mi je stále ako psovi... tú polhodinu by som vydržala v pohode, lenže u mňa je to niekoľko dnová až týždňová záležitosť, vravím, že u mňa to ide v takých ťahoch...ale tento by už mohol skončiť... odkedy chodím do práce, to jest od tohto roka, tak mi takto festovne zle tak dlho nebolo... preto stresujem...

sunnie

tani drz sa, ved bude aj lepsie :) ja teraz nic nemozem brat tak bojujem ako sa da silou vole, ale az na par horsich chvil to ujde :)