Úzkosť

Kachita

Milos, a co presne cvicis? Totiz ja tiez cvicim, a je pravda, ze po dlhsom treningu sa citim super, ale ked to prezeniem, tak to na mna pride. Ono vsetko treba s mierou. A suvisi to asi s poklesom cukrov v krvi alebo s cim. Teraz si davam pozor a snazim sa cvicit intenzivne ale spokojne. A hlavne spravne jem.

tatiana26

Hmmm, Tati tak to je celkom dobrý článok, len ak vylúčim náhodný sex, tak potom neviem, kde k nemu prídem :) Sunnie kľud a rozvahu, nestresuj dopredu...mne je takto k večeru úplne na hovno, dýcha sa mi zle, vnútorné napätie a triašku mám...ale nič, dám si sprchu, relaxáciu a spať

sunnie

ahojte, ja sa dnes cely den citim uplne divne uzkostno-depresivne, ledva drzim oci otvorene a nemozem sa na nic sustredit. budem sa snazit cim skor zaspat a dufat ze to skoro prejde. no asi je nieco vo vzduchu. zacinam mat obavy ako to zvladnem bez liekov....
tani drz sa, jasne ze tie hnacky mas z toho :(

tati

milos a tani,jeden velmi odborny clanok,ktory som nedavno citala odporuca na uzkost sex!nie som si sice ista ako sa s tymi nasimi pocitmi ako triaska,pocit na odpadnutie,pocit na vracanie ci nebodaj hnacka da hodnotny sex uskutocnit,ale vyskusajme a uvidime!

tatiana26

Hm, MILOŠ veru Lenka tu už riadne dávno nebola, ani na maily neodpisuje...snáď sa má dobre... Ty máš tie ataky teraz nejak často? Akej intenzity sú? Fukneš si hneš lexaurin, či skúšaš inak? Ja som z toho včerajšieho ešte stále trochu vyplašená a rozhodená, nie je mi celkom dobre, ale fungujem, to je hlavné. Dnes zase pôjdem skoro spať, skúsim aj pocvičiť predtým, hádam sa to poddá

TOME

Ahojte ludkovia ako sa vam dari .. uz som tu pekne davno nebol ... Celkom som sa z toho uz dostal... atak ako taky som nemal uz poriadne davno... ale este stale mam take chvile.. ked pochybujem o vsetkom.. zrazu to na mna pride z nicoho nic.. zacnem byt strasne nervozny.. nervozita v bruchu ... ale do ataku to nikdy neprerastie.. (z coho sa nesmierne tesim:) ) poznate to niekto ? .. nemoze to byt pozostatok nejakej depresia ktora sem tam sprevadza PP?

tatiana26

KATKA ďakujem za povzbudenie... dnes mi je lepšie trochu, takže idem do práce... aj keď nie som z toho nadšená, lebo by som stále spala najradšej... ale hlavu hore, ideme ďalej

TOME

Ahojte ludkovia ako sa vam dari .. uz som tu pekne davno nebol ... Celkom som sa z toho uz dostal... atak ako taky som nemal uz poriadne davno... ale este stale mam take chvile.. ked pochybujem o vsetkom.. zrazu to na mna pride z nicoho nic.. zacnem byt strasne nervozny.. nervozita v bruchu ... ale do ataku to nikdy neprerastie.. (z coho sa nesmierne tesim:) ) poznate to niekto ? .. nemoze to byt pozostatok nejakej depresia ktora sem tam sprevadza PP?

Kachita

Tatianka,
ono atak po dnoch pokoja prevrati organizmus naruby. Ja stale v casoch ataku hnackujem, alebo ma aspon prezenie. Takze sa neboj, je to len sprievodny jav.