Úzkosť

tatiana26

katuška moja, došlaka, aj ty atakuješ? presne, presne viem, o čom hovoríš...ja tiež mávam ataky presne takéto, je to peklo... mne tiež dnes akože bolo fest na prd, celý deň som polemizovala s neurolom, ale napokon som to so zaťatými zubami všetko zvládla a večer som aj cvičiť bola... ale nebaví ma to... mám v pláne povedať psychiatričke, že s tou mojou liečbou to asi nie je celkom v poriadku...veď ja nemám jeden deň žeby mi nebolo nič... Špargla bola dobrá, áno :) DADA pravdaža si pamätám moja, pravdaže... ja napíšem viac, len teraz už som unavená ako kôň a ráno idem do BA a skoro vstávam, tak idem spať. Teším sa ale veľmi, že si opäť tu. chodievaj častejšie. TATI stále som sa nedostala k tomu mailu, kurňa... ale zajtra večer to hádam napravím. Neboj sa dovolenky, dôležité je nastavenie mysle. Takže na to vôbec nemysli. A kam idete? TOBI drž sa, ďakujem, že na mňa myslíš :)Idem spať, dievčatá hlavu hore, máme jedna druhú, podporíme sa, zvládneme :)

Kachita

Tak som to dnes dokazala :(
Pekne po praci som nabehla cvicit, po cviceni som sa najedla hadam podla slabikara a sla so psom pohladat nove voditko. Teraz tu udreli velke tepla, potili sa mi prsty, mrcha sa na mna nalepila a mala som pocit, ze lietam ale bohuzial nie s radostou, ale s hrozou. Este som sa snazila, ale nie, otocila som sa a snazila som sa dojst domov.
No keby som aspon odpadla, keby ma aspon treslo o zem ale mne sa zahmlieva pred ocami a nic!!! Tak som si to dneska po dlhsej dobe zase vyskusala :(((
Unavena som ako pes z toho ataku. Idem si radsej sadnut ku knizke.

tobi

ahojky TATI, noo s tym lidlom sa to nijako nevyriesilo...ono by sa to vyriesilo, keby komplet vymenili aspon zastupcov, a zvlast jednu, ktora sposobila to,ze priatela prepustili...no ja verim,ze to pride...pravda vzdy vyjde najavo, no nie? a este k tomu vsetkemu mal dostat teraz ten mesiac odstupne a nedostal, ze vraj zabudli...(((((ten lidl a vsetci ty vyssi by sa uz mali spamatat...oni mozu vsetko((((zatial nema nic...ale daval si viac ziadosti tak uvidime...(((dufam, ze to bude dobre...ono najlepsie by bolo, keby sa smel vratit, tak on takto pouceny by hned vyhodil vsetkych zastupcov...a zacal by odznova a bolo by vsetko tak ako ma byt...jeho to zobralo,ze to zrejme urobila zastupkyna ktorej veril a bol s nou kamarat...noo ale stale neviem o co jej slo...mne je dnes lepsie, vcera na mna nieco slo, ale som na seba hrda,ze som nevzala frontin...papa

tati

ahojte!no mne sa priblizuje dovolenka a s nou aj taky ten pocit nervozity,ktory dufam,ze nevyvrcholi v nic vacsie...tani,uz je lepsie?tobi ako si na tom?priatel uz pracuje?vyriesilo sa to s tym lidlom?

elif

Ahojte vsetci co ste tu a zvlast zdravim Taninu.Ahojki Tani dufam ze si este budes na mna pamatat.Ako sa ti dari?Ja sa mam na milu jarmilu.Stale nedorieseni problem s mojim spolubyvajucim.Denno denne hadky,a psychika v kybli.Ale verim ze raz sa to skonci.Moc mi pomahaju rodicia.A ty ako?Este sem tam tie ataky ako som citala.Nemohla som sa sem dostat,lebo som nebola zaregistrovana,ale uz je to v pohode.Budem rada ak sa mi ozves.S pozdravom dada.

tobi

achojte tak ja som sa mala uz asi dlho dobre, priam vyborne...no dnes ma obchadzal hnusny atak..nevyvrcholil uplne ale citila som vnutornu, zaludocnu a neviem aku este nervozitu, proste som bola nesvoja a aj mi nejak srdce podskakovalo alebo vyslo z rytmu...ci ako to napisat...a poviem vam,ze som uz mala v ruke frontin, ale som si povedala nie nevezmem ho, pockam a uvidim..tak som ho vratila spat do flasticky...ale mam ho stale pri sebe pre kazdy pripad...nuz nemala som dnes svoj den asi...TANI tebe prjem aby si sa uz tiez citila dobre bez tych hnusnych stavov a blbych pocitov...prajem nam vsetkym, aby sa nam polepsilo, alebo aspon aby nam bolo viac dobre ako zle...papa

tatiana26

No musím povedať, že dnes to celkom šlo a som relatívne spokojná... na pár výkyvov to bol celkom príjemný deň... to krásne počasie tiež veľa robí...

TOME

Ahojte vsetci :) Ako sa vam dari? ako travite tieto slnecne dni? Uz som tu davno nevidel ludi ktori tu prispievali casto...