Úzkosť

TOME

Ahojte :) toto hlupe pocasie si uz zacalo vyberat dan aj na mne.... predvcerom zle.. vcera dobre.. a dnes tiez nic moc ... Do teraz som bol uz v relativnom pokoji ..cele sviatky nic.. a ani tyzden pred nimi... sem tam nejaka uzkost na mna chcela liezt ale zahnal som ju nejakou cinnostou... Teraz vsak nic moc.. som dnes ako na husenkovej drahe.. este aj magnezko mi doslo.. budem sa musiet niekde prebehnut a kupit si ho..
tati... to pretazovanie poznam velmi dobre.... moj zivot bol pred tym ako to an mna prislo podobny.. ziadny spanok .. samy stres ...do toho som sa este unavil cvicenim... hm... treba si na seba davat pozor... teraz uz na seba davam bacha a je to aj lepsie.. citim sa vo vacsej pohode ako predtym (az na PP )
Vsimol som si na mne este jednu zaujimavu vec.. Ked niesom hladny nemavam take vykyvy.. akonahle som dlhsie hladny.. pride nevozita a po nej uzkostne pocity... (netvrdim ze ked sa najem je mi hned lepsie..ale nieco na tom je) :) Prajem pekny vikend :)

tati

ahoj tani,tobi,zuzka!ako sa mate?ja to nechcem zakriknut,ale uz niekolko tyzdnov som uplne bez problemov,az na chvilkove zablesky,ktore vzdy stopnem tak,ze zacenm nieco robit alebo vela rozpravat,aby som na to hned zabudla.rozmyslam nad tym,co tu spominate,ze sa netreba pretazovat.ja som vzdy isla na doraz,niekedy z prace na party a po hodine spanku spat do prace,ale uz to nerobim:-)asi sa naozaj musime k telu spravat trosku 'uctivejsie',lebo ono sa potom na nas nahneva a oplati dvojnasobne...ja som teraz pohadana s priatelom.vyrabam problemy a testujem,co vsetko si mozem dovolit...ja neviem preco som taka naladova a prchka.ktokolvek z vas je na tom podobne,dajte prosim nejaku radu ako sa polepsit a nebyt jezibaba:-)

tatiana26

Ahoj Zuzka a Tobi. Dnes idem teda aj niečo robiť, svieti slnko, síce som unavená ako kôň, ale snáď to rozchodím... miestami ma chytá panika, že sa mi to vracia, ale spravím čo môžem, aby to tak nebolo...
Zuzka, oddýchla som si včera, to hej, ale nijako to na celkovom efekte necítiť :( no sama si za to môžem, pretrpím to..

tobi

ahojky..cau TANI )))jaj ako ti zavidim, tu perinua postel..))))ja som doma s mojim tobim a asi ho idem dat zaraz spat, lebo zajtra idme na druhe sviatky velkonocne...)a dosli k nam dnes mojho draheho brat aj s priatelkou, co ziju v cechach..no a ja mam taku mensiu dilemku..ze som nikam nesla..isli si von posediet a volali ma..no ja neviem,ale ja nejak moc nemusim do baru a tak...ja neviem cim to je proste ma to nebavi ))uz som asi stara? ))))a neni to ani o panickej poruche, lebo teraz mi je fajn, s tobim chodim von pred blok...ja uz aj trocha inak rozmyslam, lebo mam tobiho, no a radsej som s nim, popratam si...ale mozne je aj to,ze mam uz svoje odchodene...papa

zuzanka65

Ahoj Táni, tak len do druhej si bola pod perinou?:-)
U mňa žiadne spanie nehrozí. O 20:15 som prišla domov, do 17:00 v práci a potom na návšteve, bol to pekný deň, skoro som si nevšimla že prší.
A ty ako? Už je lepšie, oddýchla si si?

tatiana26

Ako prosím vás kde ste? Vonku prší a vy všetci spíte celý deň? chm... ja som len do druhej bola pod perinou :)

tatiana26

Ja skutočne nemôžem povedať naisto, či sa to dá vyliečiť bez liekov... naisto ti viem povedať, že vyliečiť sa to nedá, iba naučiť sa s tým žiť a upraviť si životosprávu natrvalo... spraviť zmeny vo svojom živote a to úplne od podhlady...nájsť spúšťač úzkosti a ten riešiť, resp. najlepšie odstrániť. Niektorí ľudia tu na fóre lieky neberú, niektorí berú dlhodobo, niektorí ich mali na začiatku a postupne vysadili, keď sa naučili mať úzkosť pod kontrolou...treba o tom veľa študovať, veľa sa pýtať a učiť sám na sebe...teda ja si toto myslím

danis

Dá sa to aj riešit bez liekov ja trpím tiež uzkostami ja na to beriem u skoro rok lieky AntiDepr.+Rivotril bral som podobný liek ako xanax,neurol môžes ho brat len 12 tyzdnov ale radsej menej je trochu návykovy ja som snim mal problem skončit ja som ho bral vyše pol roka ale zato pomôze daj si magnesium b6 a na večer 0,5mg xanaxu a ked to nebude pomáhat tak vrelo odporučam navštívit psychiatra vala štastia.

tatiana26

No hej Miloško, lenže s flirtami sa nespí...a nebaví ma to, tak som sa na to vykašlala...dobre mi je samej, akože fakt dobre