Úzkosť

mimka_

je mi luto,ravena,ze tu nechodis castejsie.tolko veci ma zaujima.velmi lutujem,ze som cakala az doteraz mala som davno ist,ale bola som hlupa,myslela som,ze to zvladnem sama...zaujimalo by ma ako dlho trvalo kym ti zabrali lieky,ci si to nejak zvlast pocitovala,ci ta preve dni dako obmedzovalo.vies ja som ´mala vcera strasny den,nebóla som schopna z postele vstat nohy som mala jak drevene a srdce busilo jak sialene...mne sa stalo uz 2 krat,ze sa mi az tak hrozne srdce rozbuchalo a raz z toho v aute.no sila to som rovno z toho auta na kardiologiu letela a raz doma znovu zachranku volala.

nexus

ahoj kamen...ja som na tom podobne...z trittica mi v noci busilo srdce...na nespavost treba skor na ukludnenie....
spanku skodi nervozita...ako dlho ti to uz trva?

kamen

Čaute, som nový návštevník na tejto stránke.Ja mám panický strach z toho zostať niekde sama, že mi príde zle a budem vracať. A preto som v práci celá stiahnutá, bolí ma žalúdok a nemôžem sa najesť. Doteraz som bola doma a teraz som začala pracovať v BA a moje stavy sa ešte zhoršili. V nedeľu, keď viem, že v pondelok idem do práce nemôžem celú noc spať. Čo beriete na nespavosť? Ja chodím k psychiatrovi a beriem Trittico, ale zdá sa mi, že mi to vôbec nepomáha. Našla som si aj psychologičku a pijem ukľudňujúce čaje. Vie vás pochopiť rodina, lebo mňa nie! Ako prekonávate tieto panické stavy? Ja sa bojím aj sama cestovať, ale cestujem vlakom to je celkom O.K,,ale autobusom vôbec nemôžem.

ravena

mimka ahoj, presne tak, ako pises, mne srdce buchalo az v krku a momentalne to nechcem prechvalit, ale nastastie to zatial zvladam v pohode a bavia ma veci, ktore ma vtedy nebavili, v sobotu sme behali s kamoskami v Nr.po obchodoch, v nedelu sme zas boli po nakupoch v Trencine a ani mi nic na rozum neprislo,bolo mi super a pred tym som sa bala ist autom len po nasom aute a furt som mala strach, ze mi pride zle a dostanem atak,tak uvidim, ako to bude pokracovat, ale urcite psychiatricke chod, nezvladnes to bez liekov, pa drzim palce

mimka_

ravena,dlho si tu nebola a mna velmi zaujima ako si na tom po brati liekoch teraz.je ti dobre?co tie ataky zmizli?ja som na tom strasne,nemam uz tie krce nastastie,ale teraz mi pre zmenu neskutocne srdiecko vytaca uz som mala aj 170 pulz dva krat pri mne zachranka bola takkze som si povedala dost!!!vo stvrtok idem k psychiatrovi.co ma źaujima aj tebe tak strasne busilo srdce?ja len preto,ze sme mali na vlas podobne ataky

ravena

ahojte!ja som na zaciatku mojich problemov, tiez ako prvy uzivala xanax a mozem povedat, ze ani neviem, co sa cez noc dialo, lebo inokedy pocujem kazde suchnutie, ale bola som z neho aj cez den, jak nahulena,ani som nevnimala, ako keby moje telo nepatri mojej hlave a co sa tykalo zlepsenia stavu, tak to som z xanaxu vobec nepocitovala a tiez som mala hruzu z vecerov, lebo som sa az v posteli triasla lez som zaspala

nexus

kamea...tak to ti poveim, keby mi to pichli kazdy vecer, tak je za chvilu po nespavosti... moze sa to davat aj kazdy den?

nexus

zuzana...to bolo vtipne :)) s tymi vlasmi :) a na pohotovosti to ako riesili, ked si dosla s atakom? ja som mal pred dvoma rokmi problem...stresy v praci...raz som skoro odpadol..myslel som, ze to je infarkt, tak som utekal na pohotovost.. pichli mi tam nejaku injekciu, pomaly to domna prudilo, az mi zacalo byt teplo, teplo ma zalievalo poatupne, az som to citil postupne vsade...a uplne som sa ukludnil...zabudol som sa opytat , co to bolo, rad by som to vedel, potom som spal doma , jak babatko...