Úzkosť

zuzanka65

A ešte, keď som brala xanax, chodila som spávať o 20:00, síce som sa zobúdzala okolo štvrtej ráno, ale v pohode.

zuzanka65

Akú radu potrebuješ? Na zlepšenie kvality vlasov? Ak máš svoju tému o nespavosti, nečítala som ju, ale určite ti tam už iní poradili. O nespavosti viem svoje, v čase prepuknutia PP u mňa som si s ňou teda užila, ale to je o niečom inom. Nakoniec som si už zo seba robila srandu, že budem chodiť spávať na pohotovosť do nemocnice, lebo len tam mi prešiel panický atak, tak som sa toho bála, že som sa desila, keď prichádzal večer. Čo sa týka vypínača na problémy a starosti, prípadne sklamania, taký nie je, no dobrá psychoterapia by mohla zabrať.

nexus

zuzka.. mam tu aj svoju temu... na fore, nespavost mam z rozchodu s milovanou osobou..tolko som na to myslel, ze som nedokazal vypnut ani v noci...spankova deprivacia ako vysita...
uz aj s liekmi som experimentoval..
potrbujem prepnut psychiku, nejaky vypinac, vypnut to a vstko by bolo v poriadku..inac som uplne zatial zdravy... ale toto ma musi pekne nicit....
opytam sa ta :) vias mi poradit? :)

zuzanka65

Nexus, môžem sa mýliť, uznávam. A ty máš aký problém, okrem zhoršenej kvality vlasov? Nespavosť tiež nie je bez príčiny. Ak sa chceš poradiť, alebo na niečo opýtať, tak pokojne... Ak nie, tak nič... Ale ak áno, tak poprosím k veci. :-)
( frontin si daj do googla a anxiolitikum je liek proti úzkosti) :-)

zuzanka65

Nexus, choď si robiť srandu inde. Vôbec si nemyslim, že sa z úskosti, stresu a depresie zhoršuje kvalita vlasov, hoci stres má na ich kvalitu, veľký vplyv, hlavne na vypadávanie, úzkosť a depresia priamo vplyv nemajú, aspoň u mňa nie. Otázkou je, aký vplyv má na úzkosť a depresiu nedostatok niektorých vitamínov a minerálnych látok a hormonálna nerovnováha v tele. Napríklad nedostatok hormónov štítnej žlazy, hypofunkcia štítnej žľazy, hotová katastrofa pre vlasy a idú ruka v ruke depresiou. Skús položiť otázku k veci a nestrapňuj sa tu, aj tak vidím, že ti tu na toto okrem mňa nik neodpovedal, asi viem prečo. Maj sa pekne a skús si občas hodiť aj niečo do googla a nevypytuj sa zbytočne.

tobi

ahojky NEXUS:) tak to pravda, viem svoje o nespavosti..lebo to je myslim aj spustac atakov...noekedy som nespala aj do 4 rana..hruza:( ale bolo to fajn v lete pohoda, ziadne ataky, fajn som spala...az teraz sa to zasa vratilo:( frontin som uzivala na zaciatku ked mi nasadili AD ...teraz si ho vezmem, v nutnom pripade..pred tym som ho uzivala 6 mesiacou vkuse...je to na ukludnenie, aj sa po nom spi...aspon mne to zaberie a zaspim...hoci okolo 1-2..ale predsa...

tobi

MONIKA 99 a ake si si kupila caje? a sirup? TATI proste sme si prestali nejako rozumiet, a vacsinou sa hadame...to mi tiez nepridava k tomu aby mi bolo lepsie...

nexus

tobi, frontin je naco? ja trpim tiez nespavostou.. a inak mi to uz jee jedno ako sa cez den citim, vydrzim vsetko ale nespavost skoli aj byka...
ale ved sa to odvija od toho ako sa citis cez den, je to zacarovany kruh...