Úzkosť

mimka_

z coho?tazko povedat,aĺe mam dost komplikovane manzelstvo.rok som bola v strese.mala som toho strasne vela od svadby,porodu a nakoniec tie problemy z muzom.myslim,ze to je ten kamen urzu.vcera sme sa po tom ako volal so svokrou tak chytli,lebo ona ma nechape ani moj muz,maju ma za hypochondra,ze len som cely den lezala,nic nerobim a kto vie co mu este povedala.vies mna vobec nic nebavi,vsetko sa an mne trasie.nemam na vyber,musim ist k lekarovi,len sa obavam ci mi este bude schopny pomoct

kamen

nexus dúfam, že si seriózny človek, pretože ja som si doteraz s nikým takto nepísala. A čo sú vlastne tie ataky? A môžem si na tú nespavosť kúpiť nejaké lieky, alebo homeopatiká. Nevieš mi niečo poradiť, čaje pijem, ale akosi mi nezaberajú večer, pretože ja sa tak strašne sústredím na ten môj problém, že neviem nad niečím iným vôbec rozmýšľať a už mi to veľmi zväzuje ruky. A preto aj v noci nespávam.

nexus

cau kamen...si na tom podobne, mozme si pisat aj cez mail...prameni to vsetko z nahromadenych problemov, ktore nevieme vyriesit, a potom nevieme, kam z konopi........ak chces, napis mi na mail...
nexus2016@gmail.com

kamen

Ahoj nexus! Mne to trvá už asi rok a pol a keď som bola doma už mi to celkom prechádzalo a bola som v pohode, ale ako som nastúpila do BA stavy paniky mávam častejšie. Neviete mi poradiť nejaký doplnok výživy? A čo robíte, keď nemôžete zaspať? A keď vás prepadne stav úzkosti napr. v práci ako to prekonávate? Ja som už z toho zúfalá a asi kôli tomu budem musieť odísť z práce, vzdať sa. Zuzana 65 tebe psychoš predpísal XANAX, pretože mne ho veľmi nechcel, vraj je veľmi návykový. A ty ho berieš na noc? Som rada, že som sa zaregistrovala na túto stránku, pretože doteraz som sa hanbila za svoje problémy a tu sa mám aspoň s kým porozprávať, pretože doma ma nikto nechápe. Pomáha vám aj šumivé magnézium. Z čoho vlastne hraničí táto úzkosť? Alebo to máme všetci iba v hlave?

ravena

mimka a skus si este varit rano, na obed a na noc cajik z medovky lekarskej a daj si do neho trochu medu, mne aj to celkom pomaha

nexus

ravena, mne to zacalo tym rozchodom...a teraz sa na mna vsetko vali, presne si tovystihla.. teraz sa len rozbalilo , co sa tam ukladalo...teraz som doma sam..
a neviem co mam robit..mam volno...
nevies nieco poradit?

ravena

mimka, neboj, ja som tiez bola z toho vsetkeho na zaciatku velmi nestastna, nevedela som, co tento stav znamena, bala som sa tiez ostavat sama doma, ale musela som, pri mne nemal stale kto byt a radsej som chodila medzi ludi, niekedy som ani nevedela, kade chodim, kamaratka behala po obchodoch a ja som si vzdy sadla do kabinky a cakala, ci nahodou neodpadnem a vzdy som si povedala, nech, ved su tu predavacky, tie mi sanitku privolaju, no a s tym uzivani, najskor som dostala iba serlift, stvrtku rano a stvrtku vecer, postupne sa to zvysovalo, moje obavy z toho, ze uz chodim na psych. boli, tak nesmierne velke, ze som si az zacala nahovarat, ze teraz budes cely zivot na liekoch atd., takze som pekne krasne asi tyzden, alebo dva, uz si nepamatam, isla spat okolo polnoci, ale o 2,h. som sa zobudila, samozrejme z nicoho nic atak a tak si mi to opakovalo asi 3-4 noci s atakom, potom uz nie, ale budila som sa a ako by som na to cakala, ale hned som volala psychiatricke a ta mi nasadila pol tablety lexaurinu rano a celu vecer a mozem ti povedat, ze ked som sa v noci zobudila, tak srdce akoby sa mi chcelo rozbuchat, ale uz tie lieky to tak tlmili, alebo ma len obliala horucava, do pliec prislo akoby trpnutie, ale tiez zas to len prebehlo od pliec po paty a dala som si magnezium, no a lieky mi zabrali asi tak do 3-4.tyzdnov a moje neziaduce ucinky boli, strasne bolenie hlavy, ale to len vtedy, ked mi zvisila psych. davku, lebo to slo postupne, teraz mam celu rano a celu vecer-serlift,uzasne som zacala chudnut, momentalne mam 51kg a potom mam zas pozitivne ucinky a to su, ze ma nic nevytoci, vobec sa nerozculujem, som kludnejsia,mimka a tebe to ako zacalo prvy krat, myslim ataky, z nicoho nic?mne prvy krat, ked som prisla na pohreb mojho oca, este len som vosla do marnice a uz to po chvilke aj zacalo, lebo som ho nasla doma mrtveho, ale urcite , to bolo aj z inych veci, ono sa tie zivotnr zazitky ukladaju v mozgu a ked uz je toho na nas moc, tak to vypukne

mimka_

niekedy to neviem pride to akosi same od seba a ked som v aute tak to co kazdeho pp co ak mi pride zle kto mi pomoze...