Úzkosť

nexus

mimka.. a co ti trpne? mne inak cez den , konceky prstov na nohach,je to z toho xanaxu...
kolko si poslednu noc spala?

mimka_

a este mi dal xanax 0,25 este som ho nebrala a dufem ze ani bars musiet nebudem toto sa brat bojim aj AD ale dufam,ze to bude lepsie a lepsie

nexus

misiak..ucinok AD prichadza az za nejake dva tri tyzdne...a beru sa dlhodobo.. tohoto sa ja chcem vyvarovat...
ja chcem zit bez praskov, ako predtym..
to ale chcem asi vela...
vycitam si, ze som s tym vobec zacal...
mal som sa donutit. v noci citat , alebo neviem co akeby spanok neprisiel, tak aj tre dni vydrzat a to by musel prist..
ale co uz teraz...este mat na krku zaciatok navyku...

toto je celkom dobry clanok o strese...

referaty.atlas.sk

mimka_

no predpisal mi seroxat.so spankom no nie najlepsie.zvyknu ma tie ataky pravidelne zobudit aj dnes v noci neviem nic,len utrzky ako som sedela na postely,triasla sa bolo mi dusno a potom som si asi lahla a spala dalej.vacsinou su tie ataky hrozne,ze sa zobudim skocim citim trpnutie no a to dnes v noci no dufam,ze ss to nebude opakovat mam velmi zle obdobie co sa atakov tyka,nevladzem nic boli dni kedy som ledva vstala obrovske busenie srdca...nemozem a nechem to nechat tak

nexus

AD di uz zacala brat? ja som bol u doktora..odkial by som mal lieky?
ale vnutorne sa branim tej "liecbe"
ake AD ti predpisal?
a co so spankom, ako si na tom?

misiak

mimka presne ako hovoris :)
ked niekto berie xanax a povie ze sa ad boji to je to iste ako povedat ze sa bojim dat si pivo ale borovicka uz je v pohode :D
nexus neboj sa ad.
su to lahucke lieky na ktore dokonca aj pijem a nemaju ziadne vedlajsie ucinky :D
antipsychotika to uz je o niecom inom.tam by som sa uz bal aj ja.
AD su to najmenej coho sa clovek ma bat.
v prvom rade rozmyslaj ze co ti pomoze a nie co ti urobi zle.

mimka_

vies,nexus,neviem,ale ja mam pocit,ze to tiez nezvladas.a to poriadne.dopujes sa sam podla seba kadecim a to ti este viac moze ublizit.po nociach nespis,nervozita s atakmi to neviem ako si na tom ,ale mal by si aj ty vazne uvazovat nad tym ci ne je nacase skusit aj odbornika.ja som sa velmi dlho vzpierala a snazila sa dostat z toho sama,ale nejde to.tak dufamn ,ze ta cesta na ktoru som sa dala a AD mi z toho pomozu

misiak

nexus.
cim viac sa budes branit tym viac ich budes potrebovat.
AD niesu ziadny strasiak.
ked myslis ze ich potreujes tak ich ber.ak ich nepotrebujes tak ich preboha neber.hlavne nebojuj.
co je na tom brat chvilu ad ak pomozu?
preco sa branis?
myslis ze anxilolitika su zdravsie?
ja by som do seba anxiolitikum(tj xanax,neurol,lexik atd) nedal.
je to 100x hosrsie ako dat si pivo :D
preco robis rozdiely?
ak sa zle citis tak chod k psychiatrovi a ber co ti predpise a nebran sa tomu.
zaklad je dovera.a ak nechces brat ad tak sa bran nadalej.
ved clovek sa dokaze dlho branit.lenbranenie je bohuzial trapenie.