Úzkosť

mimka_

caute.ko sa tu mate?ja sa mam hrozne.fakt.asolutne nevladzem,vsetko ma boli druhu noc som nespala,je mi zle od zaludka a co je najhorsie mam ataky aj dva raz za den 10 den berem AD seroxat. ja sa modlim aby uz zabral je to des toto.mozu to vyvolavat lieky???kym zaberu?ani na zaciatku mi tak nebolo :-( nema niekto skusenost.nevie niekto poradit.ako ste boli na tom vy

Ludina

ahojte..chcela by som sa opytat ak mate nikto skusenost....mam panicku poruchu a uzkost...s tym som sa uz nejako neucila pomaly zit..ale k tomu vsetkemu sa mi asi pred tyzdnom pridalo píslanie a sumenie v usiach..nonstop...uz mi to fest lezie na nervy...neviem ci to suvisi s nervami alebo je pricina niekde inde..neviete niekto poradit? najhorsie je to ked idem vecer spat...vsade je ticho a mne stale piska a sumi v usiach...diky

evulik58

Ahojte pisem 1 krat do tohto fora. Ja som si myslela ze iba ja mam taketo problemy s uzkostou. ale ako citam tieto prispevky tak z uskostou vela ludi trpi. Chcela by som sa Vas spytat beriem lieky AD Cipralex a Prothiadem uz 5 rok. Tento rok sa mi vratila PP. Neviem ci to mam z tych liekov ze mi asi nepomahaju ale robia velmi zle vedel by mi niekto poradit, alebo napisat dakujem s pozdravom Evulik

nexus

ahoj Ivanka, dakujem ti za krasny prispevok...
snazim sa, ale na tu nespavost som nejaky kratky...
potom samozrejme niesom fit a rozmyslam nad blbostami...
mal by som sa tvrdo venovat autosugescii, sustredeniu, lebo tadialto cesta nevedie...
vcera vecer som si v tej najlepsej viere lahol do postele o pol desiatej a zo spanku inc nebolo, hoci som si stale opakoval...
vsetky starosti a problemy, som nechal zavrete za dverami spalne...
ale nedokazal som to udrzat uplne na uzde...

ivana4837

Ahoj nexus,

v živote ťa čaká ešte veľa-veľa pádov a čo sa zlé raz stalo už nevrátiš späť,tak treba pozerať dopredu...

prečo sa hovorí asi tá otrepaná fráza "čo ťa nezabije to ťa posilní"?

Uvedom si,že aj zo zlých životných skúseností si treba brať ponaučenie,veď nemôže byť všetko iba ružové,ale ani ČIERNE!!!

ja som našla teraz jeden výrok čo ma veľmi zaujal:

KTO CHCE-HĽADÁ SPOSOBY,KTO NECHCE-HĽADÁ DOVODY!!!

...tak prosím začni hľadať spôsoby ako sa zo sračiek dostať von a ber toto obdobie ako tvoju životnú skúšku,(povedz si:možno ten rozchod mal byť a čaká ma v živote stretnutie s niekym koho by som inak nestretol)a nehľadaj už dôvody prečo hento,prečo toto a čo keby...jednoducho stalo sa a už sa nič nevráti,CHÁPEŠ???

ŽIVOT IDE A MUSÍ ÍSŤ ĎALEJ!!!

čo myslíš koľko ľudí by po nejakej traume,probléme najradšej skoncovalo so všetkým,ale to je oveľa ľahšie ako zabojovať a žiť ďalej