Úzkosť

cokoladka898

ja som od piatku vysadila vsetky lieky co mam, vratane antidepresiv, anxiolytik, neuroleptik. citim sa dobre len trpim nespavostou. kedy by sa to malo upravit?

kamen

Ravena, ty berieš niečo aj na nespavosť?
Ja na večer beriem Trittico, ale neviem či si môžem dať aj niečo na spanie, keďže aj tabletky na spanie sú antidepresíva. Ja by som sa veľmi chcela s niekým z vás zoznámiť a porozprávať sa, pretože doma ma nikto nechápe a stále sa kôli tomu hádame.

jankacik

Ahojte vsetci

dlhsie som tu nebola ,a ked tak pozeram tak sa tu uy celkom pekne rozprudili debaty...
mam uykosti uy 4 roky ,raz je to lepsie a ked mi je lespsie prestanem na seba davat pozor ,a vrati sa to ,teraz ten moj stam uz ani neviem opisat ci mi je dobre alebo zle...ddivne...uz mi skusali vsetky mozne lieky ale teraz pol roka beriem pol rano pol vecer sertralin a tiez po polke lexaurin biely ,mate niekto skusenosti s sertralinom??
ked sa mi to po par mesiacoch vrati tak tiez mam problem s nespavosotu ale casom sa to upravi tyzden dva,len treba si vtedz urcit pravidelny rytmus lihania do postele aj ked sa spat nebudete kazdy den v tu istu hodinu a najlepsie do tej 22 hodiny...
lebo telo najlepsie oddychuje od 23 do 2/3 rano alebo tak nejako...
davala som si uy dva krat robit aj klinicke psychologicke testy u klinickej psychologicky....
tam vam ukaze aka ste povaha a ake mate crty a tak ,tiez k comu mate tendenciu a tak dalej,tak nie som najjednoduchsia povaha ,precitlivena ,trosku nezrela asi podvedome nechcem dospiet a to uz mam 25
a je toho viac....
ja sa strasne bojim ze dostenm nejaku dusevnu chorobu nakolko uz v rodine mame schizofreniu tak prave tejto choroby a tiey vsetkeho pri com bz som nad sebou stratila kontrolu...
tiez ked mi je najhorsie na zaciatku
ten zaciatok som mala uz asi 5 krat :(
tak sa bojim by sama ,vtedz sa snazim aby so mnou stale niekto bol a vtedy som asi najcistotnejsi clovek ,lebo v kuse upratujem ....len aby som v tu chvilu zmenila zmyslanie,
vy uz mate aspon deti
ja si to neviem ani predstavit ani otehotniet ani byt tehotna ze je nieco vo mne cudzie ani porodit nic...
hmm
ma z vas niekto tie stavy

a teraz na moju dau situaciu co je dost divna tak fungujem dobre keby som casti nepoitovala depersonalizaciu tak asi az vyborne...mam niekedz pocit ze uzskot je len taky prechod k vaznemu niecomu no uvidime....

nexus

ravena..tie AD som ja nechcel, nechcem byt na liekoch mesiace..ja som velmmi netrpazlivy...a som strasne nerozhodny v takychto stavoch, takze preto som experimentova svojvolne aj s davkovanim, raz som si dal ako mi povedal doktor, ppotom na sruhy den, ako som uznal za vhodne...potom som si to vycital...
som troska komplikovaniejsia povaha, ale za normalnych okolnosti to nieje take hrozne...ked vsak mam takuto prihodu, tak sa to vsetko u mna vystupnuje do krajnosti...a robim pekne kraviny...
potreboval by som nad sebou nejakeho tutora teraz , co by na mna dohliadal... na miesto toho ja msom tutorom svojej dcere...zaciname mat podozrivo tichu domacnost, ani ju to uz nebavi, je divna, zacina kopirovat moje spravanie nevedomky, smutna je..uzatvara sa...
jaj vali sa mi vsetko na hlavu...