Úzkosť

tatiana26

Ahojte, dlho som tu nebola, ale teraz mám virózu, konečne trochu oddychujem v posteli, tak mám čas a prišla som vás pozrieť...čítala som pár strán dozadu, samé nové mená, tak snáď sa moji spoluputovníci majú lepšie. Ja sa tiež mám lepšie...keĎ si spomeniem na stavy spred roka, je mi zle...niekedy ma premkne obava, že sa mi to vráti, ale snažím sa tie myšlienky zaháňať. AD znižujem, aj keďteraz vzhľadom naživotnézmeny mito lekárka nedoporučila, tak teraz chvíľu ostávam na rovnakej dávke.
Fungujem v živote si myslím, že dosť dobre, aj keď rovnať sa so zdravými ľuďmi sa určite nedá...

MIŠKO čítala som pár tvojich príspevkov, tvoj posun je tak vididiteľný a potešiteľný, že až :) Pamätáš si, ako som ja teba presviedčala, že sa nemáš brániť AD-čkám? :-)

nexus

avalee...ja by som si rad s tebou vymenil skusenosti, asi by to bolo lepsie cez mail, ak chces, napis mi na nexus2106@gmail.com

avenee

ahoj nexus,

mas pravdu co si napisal, co neriesis taha sa to potom do nekonecna..bohuzial nie som typ cloveka, ktory sa k tomu postavy a riesi..nie...dusim to skor sebe..a vysledok..sam to vies..
kazda vec sa da riesit, kazdy problem..je to vsetko len na nas..

nexus

cau Avalee, ked zo zoberiem, za spravny koniec..ked som mal "svetle chvilky", a vratilo sa mi na chvilu racionalne myslenie, nelomcovali somnou emocie, tak som pochopil na chvilu, ze to zle co sa stalo, mam moznost vyuzit pre svoje dobro...ako poucenie...a zacat stavat odznova...zatial vsak prevalcoval tento pozitivny nahlad vzdy nejaky cierny mrak...
stacil nejaky dovod, vzruch, a bolo to nazad..
tento pohlad na vec je super, nezatazovat sa tym...zobrat radsej knihu a citat..

najhorsie su veci, ktore trapia a nedaju sa hned vyriesit, pripadne su uz "vyriesene" :)a je ich viac a clovek ich neriesil..zosype sa to ako nejaka lavina

myslis si, ze veci, ktore trapia teba..sa daju vyriesit? len sa ti z nejakeho dovodu nechce do toho pustit, alebo su to "vlekle" problemy a z tvojho subjektivneho pohladu nevyriesitelne..?

avenee

ahoj nexus,
viem co je negativna myslienka, poznam to..
autogenny trening u mna moc nezabral..

obcas hladim do povale skoro celu noc ako sova..ale, je to v pohode..nevadi mi to..ved pride druhy den a potom trochu pospim..uz sa s tym netrapim..dokonca mam rada take nespatie..mozem v klude v ticho premyslat nad vselicim..a potom zaspim ani neviem ako..

xanax zabera..ale nie kvoli nespavosti ho beriem..ma to viac pricin..prechadzam tym uz roky..az teraz som bola nutena zacat brat xanax..