Úzkosť

nexus

ivanka, no snazim sa snazim...pacia sa mi tvoje rady a nazory, v tychto stresovych stavoch to fakt pomaha.. ked sa tazko hlada nieco pozitivne,..faktom vsak je..
ze ja uz som bol v srackach, a hovoril som si, uz je neskoro na vsetko..nic pekne ma uz necaka...ale vystrabil som sa a bolo aj dobre...clovek sa musi chopit prilezitosti tu a teraz...
...napriklad...hovoril som si..keby sa mi zivot vratil o rok dozadu a mal by som prilezitost vsetko zacat odznova, vedel by som, co mam robit.. aby som nieco dosiahol...a aby som nestratil milovanu osobu....
tak teraz si musim uvedomit, ze ked nezacnem nieco robit s zivotom, budem takisto o rok vyplakavat, ze som stratil tuto prilezitost zacat...aj ked som v peknych srackach...
prajem ti, aby ti uz bolo len dobre...:)
ved mas dost "fistronu" a zdravy rozum je v takychto situaciach najdolezitejsi, ked sa clovek riadi len chmarami a bubakmi...
a ciernymi emociami
vsetkeho sa boji...strach je nasim najvacsim nepriatelom...

ivana4837

Ahoj nexus,

cvič,rob dychové cvičenia aspoň 3x denne,magnézko aj počas dňa,ak nemáš nízky tlak,ak áno tak iba na noc,nepapaj benzáky,užívaj AD-keď už treba lieky,PSYCHOTERAPIA,žiadne cigarety,alkohol,káva,treba čaje bylinkové a večer na spanie a TRPEZLIVOSŤ,pozitívne myslenie aj keď je to ťažké,ale hovor si dookola "hoci sa cítim na .....sú aj ľudia čo sú na tom oveľa horšie,čo majú vážne diagnózy a nemôžu zmeniť svoj život,ale ja áno"

Večer si lahni a povedz si"ak nebudem spať no a čo do prdele,tak nebudem"!!!...mysli na pekné obdobia,nie hlúposti čo ťa budú zaťažovať a o to skorej zaspíš,mám overené na sebe,že čím viac som chcela zaspať,tým viac sa mi to nedarilo a hlavne nechci všetko okamžite!!!

Všetko potrebuje svoj čas!!!

nexus

ivanka ahoj...neexperimentujem uz..
vcera som cvicil behal, skusal dychanie dp branice..a zobudil som sa o druhej...a viac ani tuk...
a pol siedmej idem do roboty...
ja uz tomu nerozumiem...podvecer som bol ospaly...co uz mam robit, tak sa mi ziada spanok...ale neprichadza...odisiel kamsi..
nici ma to..

ivana4837

Ahoj nexus,

ja ťa už fakt nechápem,na diskusnom fóre depresia a panická porucha sme ťa upozorňovali,aby si pre svoje vlastné dobro prestal so sebou experimentovať,lebo sa to zle skončí a spôsobíš si kolabs TY sám!!!Ale ty tuším na rady kašleš a ničíš sa ďalej.Jasné,že aj s magnézkom to nemôžeš prehánať,to ako keď ti nezaberú 3 nabudúce si ich dáš 10???Takmer všetko nadobúda účinok až po určitej dobe,neviem koľko máš rokov,ale správaš sa ako malé dieťa.Skúsil si už pravidelné relaxačné dychové cvičenie???

PROSÍM ŤA UŽ POCHOP,ŽE SA TAKTO O CHVÍĽU ZRÚTIŠ!!!

jankacik

je magnezium aj s pridavkom B6 to je velmi dobre mne to odporucali ale tiez uplne postaci aj magnezium sumak
vsade je urcene davkovanie a netreba to prehanat :)
magnezium pomaha a neskodi ale samozrejme v spravnej miere

jankacik

Ahoj Kamen

ano ma vplyv kava ,teda kofein aj tein
na uzkosti sa nesmie pit ,kava,cola
cierny caj zeleny caj a vsetko co organizmus nabudzuje....
mam to odskusane aj na sebe a potvrdili mi to viaceri lekar
a moj psychiater ma toho striktne vyvaruje ,varoval ma aj pred tym ale citila som sa uz velmi dobre a zacala som do seba liat kavu postupne z toho bol viac salok na den a behom mesiaca a pol som sa rucala u neho v ordinacii.
kofein a tein su spustace spatnej uzkoti...tak dufam,ze som ti poradila

pekny dnik

nexus

myslite, ze aj magnezium moze uskodit?
dal som si jedno sumive pred spanim a ked som sa zobudil za dve hodiny, tak som si dal este jedno a ked mi to nepmohlo tak este jedno..ja asi nemam mieru.. a bol som navyse potom a viac podrazdeny...a nespal som, ale to by som aj tak nespal..
vsetko teraz prehanam...tak sa chcem z toho dostat....