Úzkosť

anonym_6805

zatial tam chodim rada,je to take moje utocisko,kde sa nemusim donutit ist,na vsetko ostatne nemam naladu zatial...
nepaci sa mi to takto ale to musim povedat,je to nieco nove pre mna,som takato iba druhy tyzden a tesim sa do prace,ale este nemozem,lebo musim vraj odpocivat
drzme si teda palce my takto "postihnuti"
;-)

nexus

pozri sa, ked ta deptaju vlastni rodicia, co z toho moze byt? nervy mame len jedny, ked prezivas dlhe obdobie silne stresy, stratis na ne odolnost, stres clovek potrebuje, ale nie tak intenzivne a v takych davkach...
ja sa k sportu viem donutit, ale nemam z neho teraz vobec radost...
u mna tento stav nastartoval rozchod s priatelkou, bol to sok...
terapie ti pomahaju?

anonym_6805

takze predsa,no a sme na tom podobne,ja som sa od nich vymanila v 18rokoch,
ja momentalne chodim na terapie a som zatial bez liekov,pretoze sa bojim nieco uzivat a snazim sa to riesit zatial takto. Som na pn,toci sa mi hlava a nemozem tiez spavat....neviem sa ani k nicomu donutit,ani k mojmu milovanemu sportu,teraz mam akoze utlm....ako dlho to uz mas? Teda predispozicie mame uz davno,ale v akom veku to u teba vypuklo a ako to zvladas?

nexus

ahoj anonym...co som ja zazil v detstve, a dospievani, by som mohol roman napisat..
som tym poznaceny, "vychovou", rodicmi,
..sustavny stres...strach, az po 2O prisla zmena, ked som sa vymanil spod vplyvu rodicov..

anonym_6805

mimka,nexus,kamen a ostatni chcela by som sa vas spytat ci nahodou nemate okrem vasej diagnozy rovnaku minulost a sice: Nemali ste nahodou traumaticke detstvo? Bili vas rodicia a trestali,alebo neprihodilo sa vam nieco,co vam sposobilo tuto ujmu??

nexus

ahoj mimka, uz si sa tu dlho neukazala, chodis aj do prace? tie tvoje stvy mozu byt aj nastupom tych liekov..pocul som o tom..doktor ti co na to povedal? nespala si vobec?
napises mi prosim ta na mail? chcem sa s tebou o niecom poradit
nexus2016@gmail.com