Úzkosť

nexus

cau Avanee
ludia ktori "dobrovolne" malo spia, lebo sa im zda den kratky, a ziju "pozitivnym" stresom, chcu vyuzit cas co najviac...
niesu tak poskodeni tym..su s tym vyrovnany...
ale ja, zvyknuty, na pohyb, sport cvicenie..sa s tym neviem vyrovnat...
lebo toto je vynutena nespavost..jednoducho v noci pri mikroprebudeni sa hned votrie nejaka negativna myslienka...uz ma to dost stve, je to taky mechaniznus...

mas pravdu...toto vsetko pomaha...
hlavne mi skodi to, ze sa s tym neviem vyrovnat...keby som sa kvoli tomu nestresoval, spanok by nastupil...

hlavne, aj ked sa neda spat, treba zachovat klud... a niezacat behat v panike po byte , ako som to na zaciatku robil ja, lebo som si nevedel predstavit, ako budem moct viest takto svoj aktivny zivot,...

ako ti zabera ten xanax?
ak sa inak neda a vyskusala si vsetky ine moznosti...tak dobre...
ale ak nie...
vyskusaj autogenny trening, ja som s tym len zacal, ale uz sa mi podarilo nakratko sa uplne uvolnit...

nexus

cau Avanee
ludia ktori "dobrovolne" malo spia, lebo sa im zda den kratky, a ziju "pozitivnym" stresom, chcu vyuzit cas co najviac...
niesu tak poskodeni tym..su s tym vyrovnany...
ale ja, zvyknuty, na pohyb, sport cvicenie..sa s tym neviem vyrovnat...
lebo toto je vynutena nespavost..jednoducho v noci pri mikroprebudeni sa hned votrie nejaka negativna myslienka...uz ma to dost stve, je to taky mechaniznus...

mas pravdu...toto vsetko pomaha...
hlavne mi skodi to, ze sa s tym neviem vyrovnat...keby som sa kvoli tomu nestresoval, spanok by nastupil...

hlavne, aj ked sa neda spat, treba zachovat klud... a niezacat behat v panike po byte , ako som to na zaciatku robil ja, lebo som si nevedel predstavit, ako budem moct viest takto svoj aktivny zivot,...

ako ti zabera ten xanax?
ak sa inak neda a vyskusala si vsetky ine moznosti...tak dobre...
ale ak nie...
vyskusaj autogenny trening, ja som s tym len zacal, ale uz sa mi podarilo nakratko sa uplne uvolnit...

avenee

ahoj nexus,
viem co je to cele noci nespat..skusim poradit, hoci neviem ci ti moja rada pomoze..
viem ze clovek je unaveny ked sa nevyspi..ked nepomohol autogenny trening,ani tabletka..
cim viac sa budes zaoberat myslienkou, aka bude noc a ci zase budes spat, asi s toho spanku nic nebude..

skus si lahnut aj ked s tabletkou..skus mysliet na nieco, len tak mysli na nieco..nezoberaj sa myslienkou ze nezaspis a budes nevyspaty..ked budes len driemat celu noc..tvoje telo si odychne..alebo zober knihu a citaj..pride unava aj spanok..zaspis, ked len na par hodiny..ved kolko ludi spi malo, nepotrebuju tolko spat..a nic sa im nestalo..proste spia kolko sa im ziada..uvava pride sama a ty zaspis ani nebudes vediet ako..
az mozes, chod von vecer a prejdi sa..pozri so telku, daj horucu sprchu a pusti pred spanim nejaku hudbu..len lez a pocuvaj..aby si vypol..neviem, skus..musis sam najst sposob ktory je tebe prijemny a privola spanok a odych

nexus

..tak tato noc.. cisty horor, vobec so nemohol spat...o pol jednej som dal tabletku na spanie a nic, mozno hodinu som spal....tabltky na spanie neberiam...
skusal som autogenny trening, ale nic nezaberalo..uz si neviem rady

avenee

nie nemam..mam dost velke problemy..skusala som to bez liekov..neslo to..ale to je na dhsie..a mam uz nieco za sebou..nabuduce viac..
ahoj, dobru noc

avenee

ahoj nexus,
prepac, zle som napisala ..xanax..beriem 0,25 mg..je to len druha tabletka..ale spala som konecne lepsie..

avenee

dobry vecer prajem,
som tu nova, vsetkych Vas pozdravujem..zacala som brat aj ja xanax..dneska druhu tabetku..neviem, myslim, ze je to pomoc pre tych co to ozaj potrebuju..niekedy to uz ozaj inak nejde..neviem ci homeopatia pomoze..treba skusis..je to vsetko asi o psychike kazdeho jedinca..