Úzkosť

mimka_

fida v akom si tyzdni?naozaj neviem preco neskocis za lekarom nech ta posle na kardiologiu.si tehotna.to je uz trosicku ine ja osobne by som tam zasla pre pokoj duse

nexus

ahoj Fida...ja sa dnes od rana tiez necitim dobre..tiez napatie v hrudniku...
ale ja viem, preco to je...su to neprijemne myslienky..ktorych sa neviem zbavit...
a navyse som doma sam, co mi tiez nerobi dobre v tomto obdobi...
ty vies, co ti sposobuje tieto stavy?

fida

ahojte všetci
ako sa dnes cítite? mne je od včera nanič, stále ma páli na hrudi a bojím sa, že je to krv.tlak alebo srdce, keď si odmeriam tlak je stále iný,,aj vyšší,-mávate to aj vy?
viem, že stále otravujem, ale neviem, čo je pri úzkosti normálne
ani Lexaurin akosi nezaberá
môže páliť hruď a hrudná kosť od úzkosti? poraďte moji zlatí
prajem krásny dník všetkým
jo..a bolí vás aj občas srdce? mávate pocity ťažoby na hrudi?????????????

fida

ahojte všetci
ako sa dnes cítite? mne je od včera nanič, stále ma páli na hrudi a bojím sa, že je to krv.tlak alebo srdce, keď si odmeriam tlak je stále iný,,aj vyšší,-mávate to aj vy?
viem, že stále otravujem, ale neviem, čo je pri úzkosti normálne
ani Lexaurin akosi nezaberá
môže páliť hruď a hrudná kosť od úzkosti? poraďte moji zlatí
prajem krásny dník všetkým
jo..a bolí vás aj občas srdce? mávate pocity ťažoby na hrudi?????????????

mimka_

fida to ma kazdy uz3 krat som mala pulz 170 co bola sila dufam,ze taky extrem ma uz nepostretne je to hrozne 120 je oproti tomu nic,ale je to velmi neprijemne mne ked to dlho trva tak berrem betablokator ty ak si tehotna zajdi za lekarom necakaj

fida

mojka aký mávate ten tlak a pulz počas atakov???? mne sa zvyšuje stále tlak..,,no a samozrejme aj pulz a neviem,,,čo mám robiť..aj vy to mávate pri atakoch?

fida

ahojte všetci ako sa máte???mne je už od nedele zle,,a neviem, s čím to súvisi, či sa zas vrátila úzkosť alebo mám niečo so srdcom, cítim hrozný nepokoj
ozaj ako som už písala čakám bábo, takže som bez liekov, chcem poprosiť ak tu je niejaká tehulka s úzkosťou nech sa ozve
inak aký mávate tlak a hlavne pulz??????? mne teraz tlak akosi skáče a pulz mávam aj 120 úderov/minútu.-má to niekto z vás???
pekný dník všetkým

nexus

cau tani..ja mam tiez dnes horsi den...ak sa to to tak da povedat, vcsra som sa nevenoval nejakym uvolnovacim cviceniam a citil som to v noci...

tatiana26

Miško nezakríkla, vieš dobre, že horšie dni mávame všetci...aj ja mám dnes horší...takže hlavu hore, ideme ďalej...