za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

petra_peta

Dve účinné látky na zrazenie môžeš kombinovať ale musí tam byť odstup ,nemôžeš si dať obe naraz!!!

manzelka

A to sa môže vôbec kombinovať? Nie som si tým istá či je to dobá voľba, aby si sa náhodou predávkovala a neskončilo to zle

bronimira

Ahojte, potrebujem vedeit ci mozem kombinovat paralen s brufenom a v akych rozostupoch? Mam covid a horucky ktore mi nejdu zrazit :/

silvusiq

Súhlas, ja som už vyskúšala aj lieky čo su na to určené že s pridaním neviem čoho a aj tak mi nezabrali, brufen je zatiaľ jediný čo ma zbavil bolesti zubov či pri migréne.

bronimira

Panadol je velmi slaby preto ti nepomohol, vyskusaj radsej ucinnu latku ibumobrufen a ten najdes v brufene ten by ti mal zabrat, ako som pisala nizsie tak ten pouziva aj kolegyna a mna minule zachranil pri bolesti zubov

marculienka55

a co si davate ked to na vas pride, lebo mne pri kazdej zmene pocasia ci tlaku ide roztrhnut hlava a dala som si minule panadol a absolutne mi to nepomohlo :/

silvusiq

Migréna je hnusoba veru :/ tiež ju mávam našťastie už nie tak často ako voľakedy, ale tiež vtedy siaham po tabletkách lebo nič iné mi nepomáha a aj to chvíľu trvá kým zaberie, sú to veru muky vtedy

Kamka_SL

Mne popravde nezabera nic :( len ticho a tma nic ine. Ja som s tym uz bola aj u neurologa lebo ja ked dostane migrenu som 2 dni nepouzitelna a vacsinou sa vzdy povraciam alebo su uz aj odpadla :/

marculienka55

prosim vas co vam rychlejsie zabera pri migrenach? ja ich mavam teraz dost casto a mam pocit ze nic nezabera