za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Diarra6

To je pravda, rozhodne je lepsia takato variabilita pri liekoch. Ja takisto velakrat mam problem prehltnut tabletku, a to som dospela :D Mozno je to divne, ale neviem, proste to takto mam.

nurse87

no v tomto je dobry Brufen, ze si vies vybrat, ci zvolis tabletku alebo sirup. presne v takychto pripadoch, ked mas dieta, ale nieco postihne aj teba, tak je fajn mat doma oboje. kazdy liek to takto nema.

stanka292

haha, tak to maju aj niektori dospelaci :D ja napriklad este donedavna som s tym bojovala :D ale ked musis, tak musis, to jednoducho neriesim, vlozim do ust a prehltnem, netreba nad tym nejak extra permyslat:) myslim si, ze ked ti je zle, tak spravis cokolvek len aby to prestalo.

zdencha598

jasne, ved malemu dietatku asi jednoduchsie podas sirup ako keby si mala donho pchat tabletky:) ja vlastne ani neviem, ci poznam nejake dieta, ktore by nemalo problem s prehltanim tabletiek. jednoznacne sirup.

iviccia

teraz sa opytam cisto teoreticky. ked si to situacia vyzaduje, to znamena napriklad pri vyssej teplote - dietatku sa moze podat len sirup alebo na tom nezalezi v podstate? tam ide asi len o to, co sa mu lepsie skonzumuje, ci sa mylim?

nurse87

tiez si myslim, ze netreba hned takto dopredu stresovat, ked este ani tehotna nie si:) choroby su pri detoch taka samozrejmost by som povedala, ale zase nie je to nic, co by sa nedalo zvladnut.

zdencha598

materinske pudy ma predsa kazda z nas tak nejak v sebe:) cize by som sa vobec nebala, ci budes nejako vediet reagovat, ked sa nieco zle vyskytne, pretoze jednoznacne budes:)

rehacka

stanka292 ale neboj, ono to pride tak nejak samo, automaticky:) tiez som si vo vela veciach nebola ista, ale to sa naucis, tiez som sa naucila. ono su chorobky take dost bezne u deti, tomu sa proste vyhnut neda, ale vsetko sa da zvladnut pri troche zodpovednosti.

stanka292

no ja by som sa veru bala podat dietatu liek bez toho, aby som vedela dane mnozstve, ved to moze byt riadne nebezpecne, no nie? ja sice dieta este nemam, ale toto je taka vec, ktora ma proste tak akoby strasi, ani neviem, co by som s chorym dietatkom robila, popravde.