za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

grilda05

Alicka34 no by si neverila, kolko nezodpovednych ludi sa najde, co na taketo veci absolutne nedbaju a je im jedno, ci ide o dieta alebo nie. Pribalove letaky sluzia kazdemu, nie vsetci ich vsak realne aj citaju:)

alicka34

Tak myslim si, ze kazdy si dava takto pozor pri detickach, tam ta ostrazitost musi byt jednoznacne dvojnasobna:)

nurse87

a hlavne by sa malo dodrziavat aj mnozstvo, ake sa tym chorym detickam podava, ako to mas napriklad aj pri takom Brufene. to mnozstvo je proste dane od kilogramov, ak sa nemylim. ta hmotnost ta nepusti, ak to prepisknes, tak mozes jednoznacne aj ublizit.

matka88

ono ani tak nejde o to, ze ho nemaju "vyvinute", ako si ty napisala, ale o to, ze telo dietatka fakt nie je zmensenina toho dospelackeho, co si mnoho ludi proste castokrat neuvedomuje. preto sa treba v takychto pripadoch spravat inak a podavat im aj uplne ine typy liekov nez na ake su dospeli zvyknuti.

gimbaska

no tak najhorsie je to podla mna s detmi. ony akoby nemali este to telicko tak vyvinutie, no nie? horsie to znasaju, aj im chvilku trva, kym sa z chorobky dostanu.

grilda05

No to je fakt, proste kazdy clovek rozne neduhy znasa inak. Niekto sa z choroby vie vystrabit za den-dva a iny trpi aj tyzden.

nurse87

alicka34 no to je pravda, u nas je to takisto. nic nas tak celkovo nevie potrapit ako teplota. so vsetkym si zakazdym hravo vieme poradit, zvladneme cokolvek, ale tie horucky su proste uplne najhorsie.

blanika15

alicka34 no podla mna mozes mat akukolvek dobru imunitu, ked mas ochoriet, tak proste ochories a nepomoze ti nic.

alicka34

No ja co mam odskusane, tak mne osobne zabera najrychlejsie na teplotu Brufen. Pri inych liekoch to trvalo dlhsie, tak som od nich upustila. Akoze ja casto teplotu nemavam, myslim, ze mam celkom dobru imunitu, ale ked uz to na mna pride raz za cas, tak to fakt stoji za to.