za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Domka24

Zaujímal by ma váš názor, lebo ja napríklad keď mám "len" zapálené hrdlo, tak k doktorovi nejdem, no teraz som bola u doktora s oveľa vážnejším problémom (nejdem to tu riešiť, je to nepodstatné) a tam pani, že ju bolí hrdlo. Ako pardon, ale toto zase nie je taká vec, kvôli ktorej treba akútne vyhľadať lekára, no nie?

Montykeype

Monkey type Typing Club is free to use, making it accessible to anyone who wants to improve their typing skills. Overall, Monkey type Typing Club is a comprehensive and user-friendly typing practice website that offers various features and customization options to help users improve their typing skills. monkey-type.net

siminii

Aj pri zápaloch všeobecne je dobrý, nie? Vyskúšam ho, kedysi som si ho dávala, ale teda len pri teplote, inak nie.

zimka

masajasa mne takisto teraz neskutočne pomohol, nakoľko som mala pooperačné bolesti a nazeberalo nič, už som bola zúfalá, keď ti mám pravdu povedať.
no ale veru ani pred operáciou ma to tak nebolelo ako po nej.

masajasa

Za mna je najviac Brufen, aj co sa tej bolesti hlavy tyka. :-) Z ostatnych liekov mi byva zle, dokonca na vracanie, takze sa im uz vyhybam. A ked viem, ze mi pomoze, tak po nicom inom uz ani nesiaham.

Lemona

Je to individualne zalezi aj na velkosti tej davky. Mne ibuprofen zabral na bolest hlavy maximalne do dvoch hodin a Paralen na teplotu do troch hodin uplne, ale ked som si merala kazdu hodinu tak bola nizsia a nizsia.

domculcencul

Akože aj keď ho bolí hrdlo? :D Na to sú asi iné lieky si myslím. Na nejakú bolesť možno zaberá, ale na všetky typy rozhodne nie.

masajasa

Podla mna si len nenasla taky, ktory zabera poriadne tebe. Treba poskusat. Na kazdeho fakt funguje nieco ine. Moj muz si dava paralen uplne na vsetko, mne nepomoze ani pri teplote. Je to proste uplne individualne.