za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

gimbaska

stanienka a cim si myslis, ze je to sposobene? lebo toto podla mna s vekom nema nic. moja mamina ma 60 a cely zivot je a aj bola zdrava jak rybicka.

Esperaniya

Pharmacy and location-specific factors can affect the cost of Aspirin and Paralen. Typically, a bottle of 100 tablets of over-the-counter aspirin costs between $5 and $10; generic versions are frequently less expensive. The painkiller brands like Paralen may also cost about the same; the same amount usually costs between $3 and $8.

Esperaniya

Pharmacy and location-specific factors can affect the cost of Aspirin and Paralen. Typically, a bottle of 100 tablets of over-the-counter aspirin costs between $5 and $10; generic versions are frequently less expensive. The painkiller brands like Paralen may also cost about the same; the same amount usually costs between $3 and $8.

stanienka

tiez som taka, ze na hrdlo trpim aj viackrat do roka. kedysi vobec, ale cim som starsia, tym castejsie to pocitujem.

adka45

Tá klíma je aj podľa mňa dosť veľké zlo :D Viac škody ako osohu to narobí. Akože ja chápem, že v niektorých priestoroch je to proste nevyhnutnosť, ale keď som niekde takto, kde je zapnutá, tak som hneď chorá alebo to hrdlo ma začne bolieť. Ale tak, že ani prehĺtať neviem.

Colorka

no ja v poslednej dobe na to hrdlo dost trpim, staci, ze ma troska ofukne a uz je to. a teraz nam navyse dali klimu do prace, co sme vedeli fungovat aj bez nej doteraz a uplne to citim.

gimbaska

nie, ked ta boli hrdlo, to rozhodne nie je dovod navstivit lekara, ked si vies pomoct aj sama. keby to trvalo dva tyzdne, nepoviem, tam moze byt aj nieco vaznejsie, daky stafylokok alebo hemophilus, ale inak nie.

Domka24

Zaujímal by ma váš názor, lebo ja napríklad keď mám "len" zapálené hrdlo, tak k doktorovi nejdem, no teraz som bola u doktora s oveľa vážnejším problémom (nejdem to tu riešiť, je to nepodstatné) a tam pani, že ju bolí hrdlo. Ako pardon, ale toto zase nie je taká vec, kvôli ktorej treba akútne vyhľadať lekára, no nie?

Montykeype

Monkey type Typing Club is free to use, making it accessible to anyone who wants to improve their typing skills. Overall, Monkey type Typing Club is a comprehensive and user-friendly typing practice website that offers various features and customization options to help users improve their typing skills. monkey-type.net