za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

zuzinecka88

Ono hlavne ak nie su nejak velke, tak si myslim, ze ani starsie dieta nema problem tabletku prehltnut, keby uz nic ine po ruke doma nebolo :-) Moja dcerka bude mat 9 a nema problem s nicim. Takze to asi aj zavisi vseobecne od dietata si myslim. Kazde je ine.

zuzicela

po tabletkach som sa pozerala aj ja, nemala som ich este, ale pre mna ako dospelu je to samozrejme lepsi variant.

romcok

Pravdaze nie je len pre deti. Vsak mas viacero druhov, sirupy su urcene prevazne pre deticky, myslim. Zalezi, aky mas problem, ja mam doma napriklad tablety. Ako dospelemu mi samozrejme nerobi problem ju prehltnut, deti by vsak mohli mat :)

iviccia

to je pravda, niektore nie su ale take agresivne, takym sa ja osobne snazim veru vyhybat. my mame zakazdym doma v zasobe Brufen, nakolko zabera kazdemu z nas najlepsie.

romcok

Ved to je jasne, vsetkeho vela skodi, nic sa nema prehanat. Ale ked si uz clovek niekedy nevie dat rady, tak je to predsa uplne normalne, ze siahnes po tabletke alebo vseobecne po lieku, o ktorom vies, ze ti na sto percent zaberie:)

stanka292

no tak s tymto na mna veru nechod :D ja cvicim, pohybu mam habadej, nemam sedavu pracu a aj sa zdravo stravujem a hlava ma predsa bolieva. niekedy uz ani neviem, co na to, ze je to proste neznesitelne, tak uz musim jednoducho siahnut po nejakom analgetiku, inak sa neda.

zuzicela

no ale tak toto zase nie je pravda, ze len v pokrocilom veku mavas taketo stavy:) mna pocasie ovplyvnuje bolestami uz fakt ze dlhe roky. to si nevyberies, to proste dostanes :D