za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

majusaa

mna mega bolela hlava napriklad pred par dnami a pomohol. cely den som si uz nemusela dat nic, riesit to, tak som rada. neviem, to prislo akoby zrazu z nicoho nic ta bolest. cudne, lebo to bezne nemavam.

simciacik

No spravodlive to rozhodne nie je :-D Ale je veru inak je aj otazne, ci kazdemu zaberaju tie lieky na taketo veci rovnako. Ale ked nevyskusas, nevies.

machiia

ono to je taka vec, ktora hoci trapi kazdu jednu zenu, ale inak :D sranda, ze sa to proste u kazdeho vyskytne uplne inak. niekto sa neskutocne trapi, trpi krcmi a neviem co a niekto zase naopak ma 4 dnovu menstruaciu a krce nikde. to mi povedzte, kde je ta spravodlivost?! :D

simciacik

No ved jasne, za vyskusanie nic nedas. A zase nie je taky drahy, takze nevidim problem. Kazdemu vsak zabera nieco ine, mne tiez trvalo, kym som prisla na to, ako bojovat s mojimi krcmi raz za mesiac :D Stalo ma to vela namahy aj casu, ale uz si s nimi viem poradit, takze ma netrapia rozhodne tak ako kedysi. :D

nechalicka

tak to som fakt netusila, ze je dobry aj pri menzese. mne napriklad nezabera na to nic, mozno len na chvilku a potom to pride zas. tak super, vyskusam.

machiia

on je fajn aj na menstruacne krce. mne teda pomaha, a to ja mavam fakt ze neskutocne silne bolesti. normalne zavidim zenam, ktore pri ms takmer ani nevedia, ze ju maju :(

Diarra6

Ja ho uzivam napriklad pri bolesti hrdla. Kedze je protizapalovy, tak som po nom siahla, vyskusala som a dobre. Na mna ucinkuje:) Je aj od teploty, tu casto chvalabohu nemavam :D Vlastne, ani si nepamatam, kedy naposledy som mala teplotu a som za to aj celkom vdacna :D

Diarra6

To je pravda, rozhodne je lepsia takato variabilita pri liekoch. Ja takisto velakrat mam problem prehltnut tabletku, a to som dospela :D Mozno je to divne, ale neviem, proste to takto mam.

nurse87

no v tomto je dobry Brufen, ze si vies vybrat, ci zvolis tabletku alebo sirup. presne v takychto pripadoch, ked mas dieta, ale nieco postihne aj teba, tak je fajn mat doma oboje. kazdy liek to takto nema.