za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

adka45

Presne, naposledy sa nám stalo, že sme aj s dcérkou horúčkovali naraz. Netuším, kde sme to pochytili, ale ona to celé znášala oveľa lepšie ako ja. Nebývam často chorá, imunitu mám dobrú, ale keď ma to drapne, tak si moje telo s tým akosi nevie dať rady.

tanicici

Ja zas vôbec nemám takto problém so zubami, musím si zaklopať, ale čo mňa častokrát vie potrápiť, tak je práve teplota. V detstve som vraj vôbec chorá nebývala, ale teraz, čo sa so mnou deje, to snáď ani možné nie je.

alanitka

no aj najdlhsie trva, kym ti nieco na tie zuby aj zaberie podla mna. nie ako pri inych bolestiach, kedy ti vie zabrat tabletka velakrat fakt ze do par minut.

Colorka

zuby bolia jednoznacne uplne najhorsie zo vsetkeho. radsej tri porody ako bolest zubov. v tomto sa zhodneme asi viacere :D

novierka

Tak verim, ze uz bolesti nemas. Ako si to vyriesila? Mne tiez inak maloco zaberie na zuby, to uz radsej trpim a nedam si nic, lebo vacsinou to, co mam doma, tak nema ziadny ucinok.

harpera

Mna dost zub pobolieva momentalne. K zubarovi sa vsak uz tento tyzden istotne nedostanem. Zabera dobre na takyto typ bolesti? Mate skusenost?