za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

nepriatelia123

Ibuprofen a podobné lieky by mali účinkovať približne za hodinu a pol. Inak to znamená, že nezaberajú

zdencha598

anitka30 hej? aj to neustale spochybnuje pred tebou? :D alebo ty ked si das nieco proti bolesti, tak uz ma nejake reci?

anitka30

no tak moja mamina je napriklad taka, neviem, proste stara skola - neda si tabletku ani za svet, proste sa to radsej nejako zakazdym snazi pretrpiet. ale podla mna to nie je dobre, ak ta trapi bolest, tak si treba nejako pomoct. vsak to sa neda vydrzat. hlavne teda zuby nie. radsej rodit ako trpiet na bolest zubov :D

mircok

ved ja takisto nemam problem si dat nieco, ked sa to uz fakt neda vydrzat, vsak v takych pripadoch sa neda normalne fungovat, tak samozrejme, ze chcem, aby sa mi cim skor ulavilo.

dudinka57

anitka30 no niektori ludia do seba nechcu pchat tabletky ani ked extremne trpia, co ja osobne absolutne nechapem, pretoze nevidim dovod, preco by som sa mala dobrovolne trapit, ked nemusim.

anitka30

no, kto uz niekedy zazil bolest zuba, tak uz podla mna prezije uplne vsetko :) aj za mna jednoducho neexistuje nic horsie.

dudinka57

presne tak, za mna tiez horsia bolest proste neexistuje. a to som uz rodila a nebolo to take hrozne ako ked som mala problemy so zubom :D neprajem to nikomu. kazdy si uz presiel tymto podla mna. nie je nad to, ked ma clovek zdrave zuby, zavidim kazdemu jednemu, ktory nema take starosti, ani si neuvedomuju podaktori, ake stastie maju:) zdrave zuby su proste vyhra.

mircok

anitka30 kazdemu asi zaberie a pomoze nieco ine, ale pri tomto mozem potvrdit, ze na zuby jednoznacne zabera. ja som maval take problemy so zubami a toto jedine mi zabralo tak riadne. skusal som kadejake lieky, lebo som menil zubara a nebol som este preradeny k druhemu, trpel som ako pes. no a niektore lieky zabrali na chvilu, pri inych zase trvalo neskutocne dlho, kym zaucinkovali. a to je zufalstvo, ked zuby bolia, to uz clovek v takom stave skusa proste fakt vsetko, co pride pod ruku. nie vsetky su vsak dobre, no. treba skusit.

zemlicka32

jasne, ze je. ja ho pouzivam aj na menstruacne bolesti, zaberie mi asi najrychlejsie zo vsetkych liekov. u nas je vyuzitelny pri roznych problemoch a neduhoch.

anitka30

prosim vas, je Brufen dobry aj na bolest zubov? viem, ze na teplotu zabera, ale momentalne mam taky problem so zubami, uz neviem, co si dat, nic mi poriadne nezabera.