za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

tanicici

Ja zas vôbec nemám takto problém so zubami, musím si zaklopať, ale čo mňa častokrát vie potrápiť, tak je práve teplota. V detstve som vraj vôbec chorá nebývala, ale teraz, čo sa so mnou deje, to snáď ani možné nie je.

alanitka

no aj najdlhsie trva, kym ti nieco na tie zuby aj zaberie podla mna. nie ako pri inych bolestiach, kedy ti vie zabrat tabletka velakrat fakt ze do par minut.

Colorka

zuby bolia jednoznacne uplne najhorsie zo vsetkeho. radsej tri porody ako bolest zubov. v tomto sa zhodneme asi viacere :D

novierka

Tak verim, ze uz bolesti nemas. Ako si to vyriesila? Mne tiez inak maloco zaberie na zuby, to uz radsej trpim a nedam si nic, lebo vacsinou to, co mam doma, tak nema ziadny ucinok.

harpera

Mna dost zub pobolieva momentalne. K zubarovi sa vsak uz tento tyzden istotne nedostanem. Zabera dobre na takyto typ bolesti? Mate skusenost?

majusaa

som dospela a mam doma aj sirup :D a som s tym uplne v pohode, nehanbim sa za to. ved kazdemu tak, aby dobre bolo, no nie? mne sa lepsie uziva sirup, tak si kupujem vacsinou tie, ak sa inak neda, tak prezijem aj tabletku, ale toto mi viac vyhovuje.

machiia

no ved ano, niektore len sirupy zvladnu aj ked su uz vacsie :) pretoze su na ne navyknute. ale zase to nie je nic zle, nakolko ta ucinnost sa vobec nemeni.