za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

janulin013

Tak niekedy to proste inak nejde a aj keby to musím do nej dostať nasilu, tak to proste urobím, lebo je to pre jej zdravie nevyhnutné. Dieťa si s teplotou samo len ťažko poradí.

kubita

ja uz mam dvanastrocnu slecnu, takze toto mame nastastie uz za sebou a neprotestuje pri podavani akehokolvek lieku, za co som samozrejme vdacna :D kazdy jeden rodic si podla mna prejde takym tym detskym obdobim vzdoru, kedy dieta nesuhlasi fakt ze s nicim.

Jarunka12

Ja zvyčajne si viem dať tabletku, ale dcérke rozhodne podávam sirup. Aj keď teda viem, že by tú tabletu prehltnúť dokázala, ale keď je dieťa choré, tak ho logicky trápiť takým niečim nebudeš.

kubita

tiez som mala covid, ale podarilo sa mi z toho dostat celkom rychlo, co som akoze sama prekvapena, pretoze vacsinou to takto vobec nemavam. ale co sa teplot tyka, mala som asi dva dni len a vystrabila som sa z nich vdaka Brufenu. ten mi pomohol zrazit tu horucku velmi rychlo.

ZuZaNa157

Nie, praveze teplota ma netrapila dlho, to bolo ozaj jeden den a dost, tu si viem zrazit sama raz dva, ale vsetko ostatne bolo zle. Neskutocny kasel, tak ma dusilo, ze som spavat nemohla napriklad.

ZuZaNa157

no ani tym sa neda uplne riadit, nakolko ozaj kazdy jeden z nas tie choroby preziva a bojuje s nimi inak :) u nas takisto - muz ani nevedel, ze ma covid a ja? lezala som 2 tyzdne.

Majjra

No, veď nie, tiež som si myslela, že som náchylnejšia na choroby ako ostatní, ale proste záleží aj na tom, aký vírus ťa drapne.