za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

juchio

tam boli nejaké komunikačné šumy keď si jej to opisovala asi :D mne tá sesternica čo som ti spomínal, že je lekárnička, poradila mega dávno, že keď chcem voľačo na chrípku alebo na bolesť tak si mám kúpiť brufen, takže ten mám odskúšaný osobne. ale je toho fakt mega veľa už teraz

Domka24

Tak opísať chrípku zase nie je podľa mňa zase také zložité...Toto ešte ako tak zvládam si myslím....Ale možno som mala povedať, že teda chcem nejaké kde je poriadna účinná látka...Spýtam sa na to nabudúce...

sajmilinka

tak sa skús ísť spýtať aj do inej lekárne :) treba napríklad povedať aj to, že nemáš záujem dajme tomu o nejaké homeopatiká

juchio

ono to môže byť,že ty zle popíšeš čo ti je ale nepovieš všetko, predsa len tá lekárnička nie je doktor, sesternica pracuje v lekárni a tiež má kopec zážitkov ako sa jej ľudia prišli sťažovať, že lieky nezberajú a nakoniec sa prišlo na to, že oni potrebovali lieky na niečo úplne iné

Domka24

Veď som sa pýtala... Teda pýtala som si lieky na chrípku, bolesť hlavy a na horúčku, tak raz keď si také lieky vypýtam tak by mi mali aj zabrať nie?... Nie, že sa len budú tváriť, že môžu zabrať...

sajmilinka

ono je dobré sa na to niekedy spýtať aj tej lekárničky, predsa len by tiež mali mať vyštudovanú školu na to a mali by vedieť ako to funguje a mali by vedieť poradiť

Domka24

To som netušila... Teda pozerala som na tie lieky veľakrát lebo sme raz doma mali také raz také, podľa toho čo mi v lekárni odporučili... Ale nikdy som si nevšimla, že sú v tom také rozdiely...

juchio

vidíš, takže to nie je to isté. možno si len používala tie lieky, ktoré na to majú len slabí účinok ;) všetky si aj tak isto nevyskúšala

philips

Domka, nie, nemajú. Paralen, panadol... obsahuje paracetamol, potom máme ibuprofen, kyselinu acetylsalicylov...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.