za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Tomas12345

tanicici :

No tak ked si pri spánku dáš na seba teplú deku tak sa nečuduje že sa ty telo zahreje a teplota vystúpi. Nie je nič horšie ako sa pri teplote zakryt dekou, vtedy teplota ešte viac vystúpi. Ked už človek má teplotu mal by byť v miestnosti ktorá je pomerne teplá, ale zase nie moc, tak okolo 23 stupnov a treba byt iba v tielku a pri spánku na seba prehodiť len velmi tenku prikrývku.

tanicici

Je mi trochu lepšie teraz už ale večer furt keď idem spať tak mám horúčku, ráno je to už celkom v pohode ale už mi to lezie nervy, už sa to so mnou ťahá strašne dlho :(

tanicici

Som za to vďačná ale keby mi to aspoň zaberalo tak ako má, že by mi ta horúčka ustúpila, teraz je to už lepšie ale trvalo to hrozne dlho :(

sajmilinka

to sú takí odborníci na všetko vieš :) neviem, vravím, že som rada, že žijeme v takej dobe kedy si môžem normálne v lekárni kúpiť lieky, ktoré potrebujem. keď to človek neje ako lentilky každý deň tak mu to ani na žalúdok nebude ťažké :)

jeanvaljean699

Zaleží to od viacerých faktorov metabolizmus,psychické rozpoloženie,rezistentnosť na niektorú zložku.Ja si radšej pomôžem ako trpieť.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Simusaaas

Ja užívam Panadol raz do mesiaca ked ma neskutočne boli brucho počas menzesu alebo ked som chora a citim sa fakt zle... inak sa snažim tomu svinstvu vyhnut... Panadol vraj nedráždi žaludok, no mne je vždy na vracanie.. účinkuje rýchlo, ale strašne uspáva a cítim sa po nom ako zdrogovana :D asi je to tým, že silnejšie lieky som ešte nebrala...klop klop :)