za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Kiara6

To som ani nevedela, že by potom už nemusela zabrať..... Ja by som skôr tú bolesť nevydržala, proste si musím dať tú tabletku čo najskôr a tým mať aj čo najrýchlejšie pokoj od bolesti

sajmilinka

dobre robíš, no je to tak teraz už neviem kde ťa čo pochytí. a ja to mám tak, že ráno odídem z domu a prídem až večer takže to musím mať so sebou. mne aj doktorka tak hovorila, že keď ma začne bolieť hlava tak si mám dať do hodiny tabletku lebo potom mi už nezaberie

Kiara6

Neviem si predstaviť, že by som nemala tabletku v kabelke. Predsa len človeka vie chytiť bolesť bárs kde a treba si pomôcť čo najskôr

remcike

jasne, to vacsie balenie sa oplati viac a vies co, ja nosim jedno to platko v kabelke. normalne bez skatulky len vo vacku, kde mam malovatka :)

sajmilinka

remcike tiež ho mám doma furt v zásobe, teraz som kúpila akurát v lekárni aj to väčšie balenie kde ich máš až 50, to majú teraz nové, lekárnička mi ho dala, že sa mi lepšie oplatí cenovo tak som to zobrala domov a so sebou v kabele nosím to menšie balenie, lebo v robote keď pozerám do počítača tak to ma začne aj z minúty bolieť takže nejdem z domu, bez mobilu, kľučov, peňaženky a tabletiek :D

juchio

akože ako dlho ich môžeš brať? myslíš akože keď máš chrípku? to máš tak, že pokiaľ si myslíš, že máš chrípku a ležíš, berieš takéto lieky a nezačne ti byť lepšie tak za 4 dni tak treba ísť k doktorovi, pravdepodobne to chrípka nebude a treba nasadiť iné lieky, napríklad antibiotiká. pokiaľ ich berieš kvôli bolesti niečoho a bolesť neprestáva ani po pár dňoch tak tiež treba riešiť čo sa deje ;)

remcike

skusat to neviem, ci je to prave orechove :) ja som o nom napriklad dost pocula od kamosiek a tiez ho mame doma pre kazdy pripad. nejak tak sme si nan zvykli

liuscha

Hmm tak jedine teda vyskusat. Len to je tiez taky sposob, skusat namatkovo lieky a potom co, len je v tom tele misung :) Viete niekto kolko sa mozu brat dni po sebe?

sajmilinka

niekto možno má taký citlivejší žalúdok ale mne sa napríklad nikdy nestalo, že by ma bolelo brucho keď som si dala tabletku od bolesti, pri brufene napríklad môžem povedať, že sa mi nikdy nič také nestalo. každý sme ale iný tomu rozumiem. treba zistiť čo ti sedí :)