za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

nainka

vies co, mna napriklad nie. neviem, nemala som zatial potrebu pozerat na liekoch nejak ich obsah, kedze napriklad nie som na nic alergicka, tak som to proste neriesila...

Domka24

Chceš mi povedať, že tebe by normálne napadlo si pozerať takéto veci na liekoch?... Mne teda nie... Ale som poučená, bola som v lekárni si teda pýtať nejaké lieky s ibuprofénom a nie paracetamolom a lekárnička mi dala ten brufen hneď tak som vzala ten...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

sajmilinka

konečne :D :D keby som vedela, že bude stačiť tak málo. toto sú ale inak podľa mňa také základné informácie, ktoré by mal ovládať každý presne kvôli takýmto situaciam

Domka24

Aha no tak ok teda... Tak kúpim teda radšej niečo z toho čo má ten ibuprofen ako účinnú látku... Som myslela, že som nejaká divná, že mi nezaberajú tie lieky ale nie som teda jediná ako vidím :D...

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

sima666

Domka, u každého zaberá inak rýchlo a ešte záleží aj na tom, čo ti je... Stretávam sa viac so skúsenosťou, že viac ako paralen zaberá buď brufen, nurofen, ibalgin (tieto majú rovnakú účinnú látku a nemôžu sa kombinovať) a podľa hmotnosti je treba kúpiť aj gramáž - poradia ti v lekárni.