za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

99domima

Ako rýchlo zaberie tabletka na horúčku? Už je to skoro 3/4 hodina čo som si ju dala a horúčka furt neklesá

sajmilinka

presne tak, tak ja som si už to svoje našla, preto nosím v taške môj brufen ale každý má niečo také osvedčené a už väčšinou vie čo mu fakt zaberá a čo nie. niekedy je dobré si nechať aj poradiť ale podstatné je to zakaždým aj vyskúšať

aliara

Presne toto hovorim aj ja. Aj ke duznavam, ze teraz uz je toho tolko na vyber proti bolesti a chripkam, horuckam a podobne, ze clovek uz nevie co si vybrat, co fakt zaberie

sajmilinka

keď toto mne presne do hlavy, že prečo by proste niekto dobrovoľne chcel aby ho niečo bolelo keď nemusí? keď má kopec možností ako to riešiť a najjednoduchšia je, že si dá nejakú tabletku? nezmysel proste

daninka25

Rozhodiť? A tak prečo ako keď niekto chce, tak nech trpí, no osobne neviem, k čomu je to dobré, keď sa dá proti bolesti ľahko bojovať :

sajmilinka

presne tak, samozrejme treba riešiť aj to prečo tá bolesť je ale netreba pritom trpieť, proste keď to príde tak si hodíš tabletku a hotovo. nehovoriac o tom keď príde na chrípku a tak. horúčky sú zvlášť nepríjemné

juchio

tiež si myslím, že ignorovať bolesť sa moc nedá, predsa len bolo nám to "dané" aby sme vedeli, že niečo nie je v poriadku :)

aliara

Ignorovat bolest? To mi pride tak, ze to moze povedat iba niekto kto este poriadnu bolest nezazil. Mna ked zacne napriklad hlava boliet tak to musim len lezat zostat, to sa ignorovat isto neda

sajmilinka

tak treba sa možno o to aj trochu viac zaujímať ak máš takéto problémy :) hlavne teda ak ťa často bolieva hlava :)