za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

99domima

Súhlasím s tým :) To máš čas proste nejaký priemerný alebo ten dokedy by ti to malo maximálne zabrať a od toho sa to odvíja potom. Len keď už je hodina dve preč tak vtedy už je podľa mňa jasné, že nezaberie

aliara

Ved ale to ma byt podla mna ako maximalny cas za ktory to zaberie nie? Niekomu moze zabrat za 10 minut a niekomu za tych 20, to uz potom zalezi od tych vsetkych veci co ste pisali

99domima

To je pravda, asi sa to nedá takto povedať ale zase na druhej strane sú lieky, ktoré ti napríklad garantujú, že max do 15 minút ti zaberú, aspoň viem, že dávnejšie chodila taká reklama

sajmilinka

tak každý má to svoje, odskúšané, treba myslieť na to, že každý máme proste inú váhu, výšku, metabolizmus takže aj od toho to závisí ako rýchlo zaberie tabletka. ja mám už ako som spomínala v pohode skúsenosť s brufenom, ten mne osobne žalúdok nedráždi a tiež mi aj dosť rýchlo zaberá ale vravím, treba si to vyskúšať

monchitta

Ktorá tabletka zaberie čo najrýchlejšie. Ja mávam v kabelke panadol, keďže ma po ňom nedráždi žalúdok, no pokiaľ ten začne účinkovať, to sa teda niekedy načakám

99domima

Dala som si potom keď nezaberal po dvoch hodinách ešte jednu a potom mi to už ako tak začalo klesať ale teda nebolo mi všetko jedno

sajmilinka

záleží asi od toho akú tabletku si si dala. ja čo som písala, že beriem na takéto veci tak tá mi zaberie do 20 minút maximálne, väčšinou je to ale aj skôr