za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

99domima

To je podľa mňa ešte strašne skoro po 4 hodinách, ak neklesla ani o kúsok tak by som radšej skúsila skôr iné lieky ako dávať tú istú, lebo keby ti mala zabrať tak ti už dávno zaberie, ak teda máš ešte taký problém

juchio

čo si si dala za tabletku? treba čítať čo píšu v tých príbalových letákoch a toho sa držať a hlavne neber viac liekov naraz takých čo majú rovnakú účinnú látku aby si sa nepredávkovala. už je ale lepšie nie?

Zoe27

Viem že to je neskoro, no nie je to nejak skoro? Aj si si dávala ďalšiu tabletku? či si to prežila s tou jednou?

sajmilinka

to s ním mali zatiaľ všetci komu som ich poradila takú dobrú skúsenosť takže si myslím, že aj u teba to tak dopadne :) daj potom vedieť či si ho už vyskúšala ;)

roowdie

No nic presvedcili ste ma a pojdem si ho poobede kupit., Ak bude fungovat tak rychlo ako vravite, tak budem velmi rada

emmi7

Pri bolestiach ho už mám vyskúšaný a poviem, že som bola rada, keď som sa k nemu dostala. Fakt tie bolesti celkom rýchlo utíchali

sajmilinka

tak to je fakt individuálne ale mne väčšinou ten brufen zaberie tak do 15 - 20 minút maximálne, minimálne teda pri bolesti. horúčka keď tak samozrejme klesá postupne