za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

juchio

ja som toto našťastie nezažil :D ale viem si predstaviť aké to musí byť nepríjemné keď má človek horúčku, to sa musí tá voda zdať ešte studenšia ako naozaj je

Allie1

On je moja záchrana už nejaký ten čas. Ako nepoviem aj ja, že si pamätám na také praktiky, no som rada, že sa k nim teď už nemusíme vracať :D

peltyra

...ani nehovor :D akože veď boli vtedy normálne lieky ale neviem mne príde, že vtedy boli všetko len také slabé, že ako keby placebo, málo čo mi zabrali...ale tak to vlastne aj zostalo...

99domima

Čo by si vtedy dala za taký brufen aby ti stiahol horúčku čo? Kedysi to tak normálne fungovalo no ale to už sú také slamky, ktorých sa všetci chytáme keď náhodou lieky nezaberú

peltyra

...ďakujem, pozriem si ich a kúpim najbližšie :)... týmto sme si asi všetci prešli... ja som amala napríklad kiahne ako staršia už a vtedy mi mama nevedela zraziť horúčku vôbec tak to som bola za jednu noc vtedy asi 4 krát vo vani lebo mi furt neklesala...nerada na to spomínam....

klamira

Tak to sa kedysi tak robilo, no poviem, že dosť drastická metóda. Sama si pamätám, ako nás takto mamka sprchovala a som rada, že v tejto dobe sa to tak už nemusí robiť

99domima

Toto podľa mňa je nepríjemná vec či je človek dospelý alebo ešte dieťa. Akože ja si pamätám ako ma ako malú sprchovala studenou vodou mama lebo mi nevedela zraziť horúčku, to sú tie spomienky, ktoré proste nie sú príjemné, takže radšej sa ja tomu ako rodič vyhýbam

Darla111

Pre dospelaka, je to podla mna jedno z najhorsich veci, co moze byt, preto si myslim, ze dobry liek na horucku by mal mat kazdy doma, kedze vie prerast napriklad az do zimnice

juchio

pokiaľ na mňa príde horúčka tak som rád, že tie lieky máme, je to nepríjemné a hlavne si treba spomenúť aj na časy kedy sme ich nemali a na horúčku sa dalo aj zomrieť. to už teraz našťastie nie je

leuscha

čo sem prosím vás pletiete drogy... ako sú stavy kedy si človek proste nemá ako inak pomôcť len liekmi od bolesti a môžme byť úprimne radi, že existujú také, čo aj vedia rýchlo a hlavne účinne zabrať