za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

99domima

Áno, akože treba ísť vždy k doktorovi a nech sa on vyjadrí, keď je treba tak nech dá aj antibiotiká a týmito liekmi sa to už iba doplní, takže netreba vynechávať doktora, keď povie, že je to chrípka tak stačia aj tieto

peltyra

....nie, podľa mňa je to tak normalne veď iné lieky od bolesti máš aj 600ky a aj tak to nestačí....toto mi stačí dať jeden a za chvíľu mám pokoj...

simka214

400 a nie je to prosim ta vela. kolko si ich mozem dat max za den, resp. kolko ti ich stacilo aby si sa bolesti zbavila?

peltyra

....tak vyskúšajte tie čo som ja teraz mala baby, ten brufen 400...tiež som mala taký problém, že mi tabletky moc nezaberali ale tieto úplne v pohode...ale hlavne nezabudnite ísť aj k doktorovi keď ste choré alebo čo, lebo to môže byť aj niečo vážnejšie...

petrina

bia554 - a ake tabletky pouzivas? odkedy som ja presla na tieto, tak mam chvala bohu s takymito problemami, ze by mi tabletky nemali zabrat mam pokoj

bia554

ja si musim zakazdym dat aj dve tabletky aby mi zabrali, vobec to nie je tak ako to furt davaju v tych reklamach, ze 15 minut zaberie. no ani nahodou. aspon u mna to tak nie je

peltyra

....áno, jasné, veď našťastie som sa už z toho zostala takže teraz mám brufen pri sebe už všade, do každej kabelky som si hodila a dom mám celú krabičku novú...nemám proste už na to aby som každú chvíľu zostala doma s horúčkou, nejaký kašel v práci prežijem ale proste s horúčkou mám problém...

zofria

No tak ja som nakoniec zakotvila pri ibuprofene. Mne proste tento liek zaberie najskor a jeho ucinok aj co to vydrzi a to samusim priznat, ze som uz co to z tabletiek poskusala

99domima

Ja to už ani nevnímam :D To automaticky preskakujem. No ale späť k veci, teda si ho už skúšala a všetko v pohode nakoniec hej?