za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

99domima

Áno, u mňa to tiež trvá iba chvíľu kým mi zaberú, aspoň teda väčšinou, teda čo sa týka bolesti, pri horúčke klesá postupne ale za určitú dobu mi ju upraví na normálnu teplotu

petrina

keby sme vsetcia vsetko vedeli, ako nepoviem, zilo by sa nam lepsie, no ale aj tak by ten zivot asi nebol potom taky zaujimavy. hlavne ze si nasla take co ti konecne zaberaju

bia554

vazne, to som aj ja bola prekvapena, ze fakt rychlo zaberaju, asi najlepsie ake som doteraz vyskusala, mozno som sa mala o tieto veci zaujimat trochu skor a mohla som si kopec bolesti usetrit

bia554

toto som tiez netusila, ze sa lieky este takto delia. normalne sa tu zo mna medzi vami stane asi lekarnicka alebo co :D pravda ale je, ze tieto tabletky vyzera, ze mi zaberaju takze nieco na tom bude

99domima

Nie sú všetky na jedno kopyto :) Niekomu som to tu už presne písala, buď alebo niekto iný ale bolo to tu. Že ide aj o to akú účinnú látku máš v tabletkách, ktoré si vyberieš. Napríklad ibuprofen máš oveľa účinnejšiu látku ako taký paracetamol a ibuprofen máš napríklad v brufene, ten sme tu už spomínali, že ten zaberá