za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

bia554

jaj jasne dakujem :) aj som si myslela, ze asi toto myslite ale nebola som si ista. hej mate s nim aj vy skusenosti? ja som ho zachytila pred tym akoze v letaku alebo aj v telke v reklame na nejake zlavy ale nejak mi to nikdy netrklo, ze to je aj takto na bolesti a podobne. ja uz tie reklamy aj tak vnimam len tak, ze jednym uchom dnu a druhym von

vandula

u mňa je tento liek proste jednotkou. dlho som sa trápila zo všeliakými inými a nič zbytočne. toľko peňazí som vyhodila až pokiaľ som natrafila na tieto. a už som im nejaký ten čas verná

irga85

mne tieto lieky nikdy moc nezaberú. keď ma začne bolieť hlava tak si môžem akurát tak ľahnúť doma a dávať si obklady

99domima

Si myslím, že to bude ten brufen 400 nie? Ten sme tu spomínali asi najviac a dobré ohlasy sú naň :) Ja osobne si už neviem predstaviť chrípku alebo akúkoľvek chorobu bez neho

christa366

no neviem, ako za seba ti môžem povedať, že mne ani nalgesin nepomáhal a to už je dosť silný liek a prešla som na túto 400 a v pohode do pár minút bolesť ustane

Karolinana

A nie je lepšie hne´d prejsť na tie silnejšie, či to je až moc? Ako no ja si podľa týchto rečí budem musieť ísť asi jedno balenie kúpiť a vyskúšať

99domima

Áno, akože treba ísť vždy k doktorovi a nech sa on vyjadrí, keď je treba tak nech dá aj antibiotiká a týmito liekmi sa to už iba doplní, takže netreba vynechávať doktora, keď povie, že je to chrípka tak stačia aj tieto