za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Colorka

ja to nepodcenujem, zakazdym poctivo vylezim chripku len je to strasne otravne. viete teda poradit co je na to najlepsie?

Lentilka4

Ono je podla mna najdolezitejsia v kazdej chorobe najskor sa popasovat s horuckou, bo ked sa ta zrazi, tak sa akakolvek choroba lahsie znasa

domculcencul

Len to nepodceňuj hlavne, lebo aj z chrípky môže byť aj niečo vážnejšie keď ju poriadne nevyležíš a nebudeš oddychovať. Horúčku sa ti už podarilo zraziť?

vandula

len chripka? a to je akoze len. to, ze si zostala doma, je fajn, inak by si mohla byt chora velmi dlho. a ake lieky si si na horucku kupila?

violoncistka

podobne ale ja som to cez vikend este nejako vydrzala nech nemusis sediet doma aj ked mi nebolo najlepsie a sla som k doktorke az dnes. vraj je to len chripka a ma si kupit len nejake lieky na horucku v lekarni a kvapky do nosa. ale aspon som pn a nemusim ist von do tohto pocasia :D

Colorka

este ani poriadne jesen nezacala a ja uz som chytila chripku, parada a samozrejme na vikend aby mi luto nebolo. co najlepsie zabera na prechladnutie? nech sa toho rychlo zbavim. vsetko ma boli z tej horucky

adka45

Možno ti niečo dajú na to, také na predpis ale podľa mňa by to zvládol aj ten Brufen 400, to máš také silnejšie lieky proti bolesti. Viem, že moja segra si ich tiež dávala keď ju bolievali zuby, ona ale mala dosť pokazené

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

roowdie

Zuby to je asi to najhorsie aj na bolest ale aj na hojenie. Hlavne aby si mala doma dostatok tabletiek od bolesti, to je podla mna zaklad