za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

adka45

To vydržíš uvidíš. Len nech sa ti to dobre zhojí a isto si treba zaobstarať niečo na bolesť aspoň na tie prvé dni a tekutú stravu a uvidíš, že ti potom bude lepšie :) Držím palce

99domima

Neboj sa, bude to okay. Bude to oveľa lepšie ako by ťa mali bolieť ešte pár rokov a potom by ti ich museli aj tak vytrhávať :)

adka45

Mne vyberali takto oba dolné zuby múdrosti a potom som dva týždne bez tabletky od bolesti nevedela žiť. V noci sa nedalo spať ak som si nedala takú a cez deň sa nedalo sústrediť na robotu, strašne to bolelo, potom sa to začalo hojiť a už som ich potom mohla vysadiť

madgala

tak som bola vcera na tom rtg a potom u zubarky a vyzera to, ze jeden budem musiet ist von :( ostatne su v poriadku mali by dobre narast ale vraj ten jeden by mi tlacil vedlajsi zub von takze ho budu musiet vybrat. ach tohto som sa bala

zajha

mna tieto tabletky tie doslova zachranili ked mi robili zubne nahrady. to bolo hrozne obdobie a len vdaka nim som to nejak prezila

99domima

Tak je to stres každá takáto vec, ešte keď sme všetci strašne citlivý na zuby, lebo veď sa hovorí, že to je najväčšia bolesť ale keby ti to malo pomôcť, že už by ťa to potom tak nebolelo. A už ten Brufen neberieš vôbec teraz? Už je to OK?