za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

madgala

magnezko si mozno hodim... :D ale neviem ci by mi to dovolili pred nejakou operaciou...tento tyzden mam ten rtg tak sa konecne dozviem ci to teda uz nejako dotrpim a vyrastu alebo budu musiet ist von...

kubita

nepoznam nikoho kto by nemal uzkost z toho ked ma ist na operaciu. ved kto to ma rad? a este ked su to zuby, och, ved to je najvacsie bolest. ja mam uzkost ked mam ist len na prehliadku kazdorocnu

Tomas 12345

madgala :

Tak mna len tak napadlo že ked máš absolvovať nejaku operaciu a máš z toho úzkosť, tak proti tej uzkosti by možno pomohol nejaky ten benzodiazepín. Alebo aspon magnézium.

bia554

zuby mudrosti to byvaju take problemove. viac ludi ich ma ako nema, hlavne bolia ked rastu a rastu dlho. mne napriklad rastli asi styri roky. nie v kuse ale proste pod chvilou ma pobolievali

madgala

preco by som mala akoze take nieco brat?....ano tie na bolest si davam este na vecer. aj ked je ta bolest uz je slabsia, neviem ci akoze prestavaju rast alebo co. ale vecer mi este bez toho nejde zaspat

99domima

Úplne to chápem ale bolo by lepšie keby to spravia teraz, kým ti to ešte nepoškodilo napríklad ostatné zuby ako čakať kým s tým bude problém. A neplaš sa hlavne dopredu, kedy máš ísť na ten rtg? Ešte si dávaš tie tabletky od bolesti čo som ti písala? Stále ťa to bolí?

remcike

No ako ja neviem, ak by som mala takto trpiet a cakat, ze ese nakoniec aj zle narastu, tak by som si ich radsej dala dat von