za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

simuira56

ni tie som este neskusala. pri tych som bola v tom, ze su skor na horucku a pri chripke a tak. nevedela som, ze zaberaju tak dobre aj na bolest. vyskusam ich. no ja mavam bolesti hlavy, chodila som po vysetreniach ale na nic mi neprisli tak to uzavreli ako migreny

violoncistka

to sa aj mne stava niekedy, ze mi nechce nic zabrat. teraz ale najcastejsie aj na bolest hlavy beriem ten brufen co som pisala nizsie, ten uz mas vyskusany ci este nie? az nie tak skus este ten lebo ten ma byt akoze na stredne silne bolesti hlavy. a ak sa ti to stava casto tak by mozno bolo dobre sa na to ist spytat aj k doktorke nech ta posle na ct, eeg a tak :)

simuira56

potrebujem nieco co mi rychlo zaberie na bolest hlavy, od rana ma boli, asi z toho divneho pocasia, raz je tak a raz tak. uz som si dala dve tabletky a stale mi to nepreslo

violoncistka

uz to nejako vydrz. pokial nie si chora kazdy mesiac tak to nie je taka katastrofa, no tak tyzden polezis a co. hlavne nezabudni na tie lieky nech tomu trosku pomozes

Colorka

tak je to otravne ked musi clovek byt doma, ze nemoze ist von ani nic. lebo je proste slaby a inak to moc nejde. ja pod postelou nelezim a co by si chcel ine robit? ved ked si chory tak mas lezat aby si zbytocne neplytval energiou, ktoru telo potrebuje aby mohlo bojovat s chorobou

Lentilka4

Colorka ako myslis, ze je to otravne? Ako ja ked mam chripku, tak na nic ineho ako je lezanie v postely ani nemam sil. Hlavne su podla mna dobre lieky, teplo a klud

violoncistka

len treba na tu horucku davat pozor. aby sa stihli vcas dat lieky a nebola prilis vysoka. no ale na horucku u nas zvyknem davat brufen 400, ta ti to stiahne ked uz teda treba, plus ti to zaberie aj na bolest. lebo napriklad ja ked som takto chora tak ma vsetko boli, hlava, klby, chrbat no proste vsetko. to je vlastne spobene aj tou horuckou asi z velkej casti

jeanValjean

Mikroorganizmy,baktérie sú citlivé na zmenu teploty. Zvýšením teploty telo zabíja baktérie, ak však teplotu umelo znížime (nehovorím o 40°C)trvá to dlhšie.