za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

isabellawampire

Daj si veď ten brufen čo tu baby písali, ten vyzerá, že zaberá lebo je tam iná tá učinná látka, tiež mi už pár krát zabral keď som bola taká riadne zúfalá. A to máš potom aj bolesť takže ho využiješ aj keď nebývaš často chorá alebo tak

mon12ika

Ahojte niečo je momentálne teraz u nás v práci vo vzduchu a polovica ľudí zostala strašne chorá, mňa to tiež úplne položilo. Takéto horúčky a bolesti kĺbov som nemala snáď od detstva. Viete poradiť čo z tých bežných liekov na chrípku a podobne zaberá najrýchlejšie?

violoncistka

vidis tak som rada, ze ti pomohol :) ja mam akoze s nim dobre skusenosti nie len so zubami ale aj ked mam horucku a podobne. treba si precitat na co vsetko je dobry. a hlavne zabera rychlo

simuira56

vies co ja som sa s tym uz celkom aj zmierena, proste to uzavreli takto, nasla som si nieco co mi zabera. uz len budem teraz pravidelne sledovana na neurologii a to je asi tak vsetko

siruma

na to si stále dávam pozor neboj. ďakujem inak za odpoveď, kúpila som ich a pomohli mi od bolesti, konečne som sa mohla vyspať. už jej aj problém poriešený takže tie čo mi zostali mám do zásoby

isabellawampire

Jaj tak to áno. Ale možno ešte existuje nejaké vyšetrenie, ktoré by to mohlo aspoň z väčšej časti potvrdiť?

lajtmannlea

tieto lieky mám rada a máme ich doma tak povediac v šuflíku v zálohe, lebo použiteľnosť je fakt dobrá - zaberá na rôzne bolesti