za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

lajtmannlea

tieto lieky mám rada a máme ich doma tak povediac v šuflíku v zálohe, lebo použiteľnosť je fakt dobrá - zaberá na rôzne bolesti

violoncistka

pomaha aj na zuby, ved uz to tu niekto aj pisal, ze mu zabral. on je proste urceny na taketo bolesti. a aj tak za vyskusanie nic nedas len si daj pozor ak skusas aj ine lieky aby si ich nedomiesala

siruma

máte prosím vás skúseností s tým, či ten brufen zaberá aj na bolesť zubov? lebo ja už som akože celkom zúfalá, už dva týždeň mám rozvrtaný celý zub, stále sa to rieši ale ja už to nedávam lebo proste nemôžem spať, nemôžem jesť, nemôžem sa sústrediť v práci, ničí mi to celý život

simuira56

pretoze uz sama neviem kam by som sla vies :/ nie, ze nesedi akoze ja by som bola rada keby to bolo len to len ti doktori to tak akoze povedali, ze pravdepodobne to je migrena, ze nic ine nevedia najst ale nie su si na 100% isty

simuira56

to by mi az tak nevadilo keby to bola migrena tak s tym nemaju moc co robit aj tak. mne vadi len to, ze to proste tak uzavreli ale nie su si tym isty :(

llnzzda

mne takéto lieky čo sa predávajú bez receptu skoro nikdy nezaberú. na bolesť ešte ako tak ale keď príde horúčka tak to sa rovno chystám na pohotovosť lebo si môžem dať čo chcem ale mne proste neklesne

zajha

myslim si, ze to je individualne a neviem, ci sa to da povedat presne na minuty, no ako to tu tak citas nie je to dlho

violoncistka

vyskusaj, tie by ti podla mna mohli pomoct, verim im :) to je normalne, povedia ti, ze na bolest hlavy si mozes toho v lekarni kupit kopec a dalej nezajem