za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

madgala

len toho sa ja prave najviac bojim, ze mi ich budu musiet vybrat aj ked este nie su este vobec vonku, to musia operovat normalne. ach to je moj najvacsi strach toto

99domima

Hej? Tak som rada veľmi :) Ale rieš si to teda, ak ti majú nejako zle rásť tak isto treba aby išli von, pokiaľ majú rásť rovno tak to treba len vydržať no

nikma

ono taketo lieky by mal mat kazdy podla mna doma tak povediac v zasobe, ak by proste nastal nejaky problem a bolest, tak aby si vedel hned ako tak pomoct

shimuri

je to dobra vec ked ides na rtg s tymi zubami. ja som musela ist ako dieta tiez kvoli strojceku na zuby a tam hned videli, ze spodne mi budu rast krivo, dokonca, ze by mi mali rast do zubov, ktore uz mam takze mi ich tiez vybrali este pred tym ako mi davali strojcek

madgala

uz som tam objednana na ten rtg tak som zvedava. dost sa bojim, ze budu nejako krivo a budu mi to musiet operovat a vytahovat, to je asi moj najvacsi strach. a ano lieky su uz doma, ved vdaka som prezila pomerne kludny vikend, jednu si dam rano a s tou vydrzim az skoro do vecera, mozem aj normalne jest, taka som vdacna za ne fakt

bia554

isto sa na to opytaj, podla mna to je dobre, lebo hned uvidi ci ti budu rast rovno a kvazi sa ti oplati trpiet alebo je najlepsie ich vybrat lebo aj tak by ti len dorobili paseku v ustach :)

madgala

aha to som nevedela, ze sa kvoli tomu na rontgen posiela. skusim sa na to spytat mojej zubarky ci to je potrebne. a dakujem aj za tie lieky poradene, zajtra si ich kupim a vyskusam, dúfam, ze zaberu nech sa mozem konecne poriadne vyspat