za kolko zacina Ibuprofen/Paralen a pod. ucinkovat

Mimia

ahojte, ráno som zahryzla do jablka a odlomilo sa mi zo zuba ale, dosť veľa a dosť to bolí. Čo vám najlepšie pomáha na bolesť zubov, ja idem zblázniť od bolesti :( A k zubárke sa dostanem až o 3 dni

modrizitka

dala som si vtedy paralen, no ucinok ziadny, skusila som aj obklady co mi zvyknu pomoct aj kava no potom som rezignovala, dala som si brufen a preslo to.

sachovanka

Mozno zalezi aj co si das mne brufen ucinkuje velmi rychlo, no ked si dam paralen, tak mi klesa horucka velmi velmi dlho :/

darrianna

Mne sa to raz stalo, keď ani po pol hodine teplota neklesla, šla som pozrieť či som si dala dobrú tabletku a zistila som,že je už pol roka po záruke. Pozri či tiež nie je po záruky, účinná látka vtedy nemusí už účinkovať

petra_peta

Koľko vážiš, keď sa ti takéto niečo stalo? Lebo ja uživam tabletky, ale s týmto rozhodne skúsenosť nemám

modrizitka

potrebujem radu, co robite, ked vam liek proti boelsti nezaucinkuje? date si dalsiu tabletku alebo zvolite nieco ine? mavam bolesti hlavy hlavne pri zmene tlaku a uz sa mi stalo, ze mi tabletka skratka nezabrala

petra_peta

Teraz má veľa ľudí aj detí alergiu. sestra má provlém s dcérou, nechcú ju zobrať do škôlky,lebo má alergiu a kýcha a kašle, že majú také nariadenia teraz, že nesmú brať také deti do škôlky

manzelka

Tiež mám ten pocit :/ Ja mám teraz alergiu v plnom prúde a som si všimla, že ľudia normálne ustupujú keď si kýchnem :( je to inak dosť nepríjemné :(

petra_peta

To je super, lebo akosi mám pociť že chrípka zrazu zmysla, že už existuje iba covid :/ Hlavne, že ste to zvládli :) Ja mávam pre istotu vždy doma brufen alebo nieco čo obsahuje ibubrofen :)